Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz #40359168 #62 üzenetére

    olvasd el mégegyszer, és értelmezd. mert elsőre látom nem sikerült.
    és sehol nem írtam olyat, amit be akarsz magyarázni. tehát ne tedd.
    "ember". :U

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz #40359168 #65 üzenetére

    akkor mégiscsak elmagyarázom, mert tényleg nem ment át, mert láthatóan elbeszélsz mellettem.

    Gyártás és minőségellenőrzés van, és ha ezeket követően piacra kerül egy kütyü, ami konkrétan életveszélyes, az a gyártó - jelen esetben a Samsung hibája.

    Tiszta sor, csak a kollega azzal hogy iderángatta az apple bénázásait, és belekeverte a tervezés dolgot, szokásos hülyeségeket beszélt, ezt tettem tisztába. Ugyanis itt nem ezekkel van gond, hanem a saját leány, egyik akksi beszállítóval, tehát konkrétan az ő saruk a botrány, bármennyre is jólesik szidni mindenkinek a global samsungot.

    és minden, a Note 7 mellett történő kardoskodás nettó szerecsenmosdatás

    ellenben minden sokadik hülyeség trollkodás, az becsülendő magatartás a fórumon... értem :U

    Ez az ügy sokkal zűrösebb egy antenna- vagy bendgate-nél, ez a lényeg.

    amit még mindig nem én kevertem ide, csak helyére raktam a dolgokat.

    Elhiheted, hogy ha az i7 gyulladna ki, tökugyanazt írtam volna, amit itt, csak másik topikban, Samsung helyett Apple és Note 7 helyett i7 szavakkal.

    Sokan akkor is az apple-t szidnák, pedig ott is az akksi beszállító lenne a ludas, más kérdés, hogy az apple is ilyen példásan reagálná-e le az ügyet... legyünk jóindulatúak és feltételezzük, hogy.. természetesen igen..

    [ Szerkesztve ]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák