Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FragMaster

    addikt

    válasz Dany007 #13 üzenetére

    Oké, de az kicsit más helyzet volt. Amíg fejlődött maga a kijelző azt a kezdetleges infot rendesen láthattad minden generáción, hiába színesedett ki.
    Itt, egyrészt a kor miatt van egy minimális képminőség/felbontás követelmény a vásárlók részéről (ami kicsit magasabb, mint amikor a monokrómról váltottunk színesre), másrészt a bétaság itt miben fog megnyilvánulni? Elnyíródik 1-2 éven belül a hajtás mentén? Alacsony felbontás? Plusz be is ég, ahogy a natúr testvére?
    Ezt én élesben az elején úgy tudnám elképzelni, mint kagylótelefonok (van még ilyen?) külső teljes felületes kijelzője, vagy mint a sony-féle smartwatch csukló körüli kiegészítő teljes kijelzővel. De hogy rendesen mobiltelefonokon ez elsődleges kijelző legyen az még messzinek tűnik (alsóbb kategóriába ahol meg elmehet még az elején meg nem hinném, hogy kifizetődő a dolog).
    Lehet én vagyok szűk látókörű, meg látni kéne egy kereskedelmi forgalomba szánt készüléket, hogy mégis hogy álmodták ezt meg.

    "FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Új hozzászólás Aktív témák