Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz .Szaki. #22 üzenetére

    hogy a fenébe akar valaki úgy dolgozni egy számára idegen országban, hogy még alapszinten sem beszéli az ottani nyelvet. Ez vicc kategória.
    Török, líbiai, afgán stb. Nem angolt tanult odahaza, hanem elmenekült a háború, a nyomor meg az üldöztetés elől.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • total90

    veterán

    válasz .Szaki. #22 üzenetére

    Na ez az, de én itt inkább a munkaadót küldeném el a f***, mert minek vesz fel olyat, aki még arra sem képes. Csak azért veszik fel, mert tudja a minimálbéren hajtani őket, mint a kutyákat :W
    Volt egy időbe egy DHL futár, aki a környéket járta és ő valamennyit beszélt... mesélte, hogy minimálbér és 12 óra, heti 6 nap... és a kötelező 1 óra szünet csak papíron van. Az ilyen munkáltatót lecsukatnám.

    (#23) bkercso

    4-5 mondatot megtanulni csak nem lenne nehéz, ha már itt akar élni. A probléma, hogy nem is akar a nagy része tanulni, csak elvárja, hogy a semmiért megfizessék. Mondjuk ez, ahogy tapasztalom a magyarokra is igaz.
    Ismernek valakit, akinek bejött, aztán kijönnek és félmunkaidőben akarnak dolgozni, mert ők Németországban vannak és rohadtul jól keresni :U
    Én ha magyarokat hallok direkt nem szólalok meg, mert nem egyszer le lettem szólitva, hogy "jajj te is magyar vagy", "fasz németek", "tudsz jó állást" :(( Persze dolgozni azt senki nem akar.
    Én német viszonylatban is jól keresek, de 31 évesen arra adtam a fejem, hogy megcsinálja egy sulit, hogy tovább jussak. Reggel 7-kor megyek el otthonról és este 11 körül érek haza hétfőtől péntekig.
    Ááá, ezt nem csinálnák... akkor ne is legyen az elvárás magas.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák