Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    én 2004 és 2005-ben voltam szigeten, akkor ha jól rémlik 4, majd 5ezer volt a napijegy... akkor még röhögtem, hogy "na minden évben emelnek egy ezrest?" ...mostanra így 18ezerig kellett volna eljutni és kicsit ledöbbentem, amikor néztem, hogy valami 24ezer már a napi :C kajaárak úgy látom beérték a forma1-et... anno én azt utáltam, hogy semmit nem lehet bevinni: vették el az emberektől az üdítőket a bejáratnál és dobálták a konténerbe... 2004ben egy éjszakát voltunk, 2005ben 2-t és akkor már okosabb voltam: vittem termoszban kávét magammal, amivel nem foglalkoztak (2004ben nem találtam, csak ilyen 200-300ft-os instant vackokat) ...azt melengettem fémkiöntőben, öngyújtóval :DDD a sör anno 300körül volt, de a fél literes ásványvizek már akkor is drágábbak voltak... jó volt huszonéves fejjel a sziget, de most már kényelmetlen lenne: ottalvósan sátorban elég nomád az egész: esőt is kaptunk, akkor felázott minden, másnap mindent magunk alá pakoltunk és akkor is kemény volt az egyenetlen talaj... jó buli, de kibírom, ha nem megyek többet... (ja és sátorhelyet is általában már csak toitoi-vécék közvetlen szomszédságában találtunk)

    ui: ja, krisnásoknál ingyen kaja nincs már? :D sokan ezt használták ki, ha olcsón meg akarták úszni az egészet...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz t72killer #31 üzenetére

    azért az a kétezres lángos elég durva... itt kecskeméten több helyen is alig több 200nál a sima fokhagymás... sajt+tejföl felviszi 3-400-ra, de okosan megveszünk többet otthonra csak fokhagymával és megpakoljuk magunknak :DDD feltét nélkül 2ezerből durván 10 kiló lisztből tudsz lángostésztát keverni, ami azért nem 1-2db

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz t72killer #33 üzenetére

    ja, gondolom, hogy sokösszetevős, de akkor is elég nevetséges az összeg...

    gerendai idén nem panaszkodott még, hogy "alig éri már meg a szigetet csinálni"? (15éve is minden évben ezt mondta) :D ...aztán mindig kijött a végén, hogy csak nem olyan rossz üzlet ez

    #34: kezdem öregnek érezni magam :DDD 2005ben kb egy 20-assal mentem szigetre, aminek fele 2 napijegy volt és a maradékból csak belefért pár sör meg kaja és még a vonatjegy is ebből jött ki... most ha elmegy egy gyerek 2 napra, mennyit vigyen? legalább 100ezret, aminek majdnem fele a 2 napijegy? :Y

    ui: ami barátibbnak tűnik, az zamárdiban a strand fesztivál... ma 30 seconds to mars és 11 volt a napijegy: ez korrektebb (igaz, nincs akkora felhozatal, mint a szigeten, de ezt a bandát szívesen megnéztem volna ennyiért)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz t72killer #37 üzenetére

    és most már szó szerint fesztivál-fesztivál hátán: 15éve mi volt? sziget a legnagyobb, aztán wan2, efott, budapest parádé meg kb akkor indult a sound... ja meg sopronban a volt... azóta meg van már vagy 2-3-szor ennyi

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Avicularia #43 üzenetére

    ha megszűnik a munkahelyem, kimegyünk svédországba és nyitunk egy lángosozót... ahol lehet gulyást is kapni :DDD ...elviselném amúgy is az ottani klímát az itteni 35fokok helyett

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Avicularia #54 üzenetére

    itt 1.5hónapja már ez van... hideget amúgy jobban szeretem, egyik legutóbbi gúnynevem a "ruszki" volt, mert szeretem a vodkát és bírom a hideget :D 10fok alatt veszek fel pulcsit, 0 alatt hosszú szövetkabátot (ami miatt részben rám ragadt a név, mert egyesek szerint úgy nézek ki benne, mint valami orosz katonatiszt), -10 alatt esetleg be is gombolom :DDD ezt a konstans dögmeleget nem nagyon szeretem, mert belassulok tőle...

    ui: ja inkább azt mondanám, hogy inkább széles a tűréshatár nálam hőmérsékletet tekintve: nekünk alapból nincs klíma a kocsiban és munkából haza délután 3kor, amikor van 35+ fok árnyékban, kocsiban meg 50+, az kezd már durva lenni :)

    #56: 1995-96-ban nővérem ahogy befejezte a fősulit, kiment németekhez 1évre babysitterkedni (10-14éves lányokra vigyázott meg vezette a háztartást), az 1év végén meg elmentek a németek nyaralni, mi meg kimentünk 3-an (nővérem akkori barátja vitt minket trabanttal :D ) és vigyáztunk 2-3hétig a házra... ebből kb 1hetet ott voltak a házigazdák is... az út majdnem 24óra volt, mert a trabi csak erős lejtőn volt képes 90km/h-s tempóra és vittünk otthonról sülthúst kajának... nem fogyott el mind, maradékból nővérem gulyást főzött a németeknek, ami után 10 ujjukat megnyalták :DDD a másik nagy sláger náluk a palacsinta volt... ahhoz aztán tényleg nem kell nagy tudomány, mégis odáig voltak érte

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák