Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    "Minden nap kint voltunk a Szigeten és ennek fejében azt kell mondja, hogy nem is értem miért van fikázva a magyar közösség részéről a fesztivál."
    Talán az lehet az oka, hogy teljesen a külföldieknek szól, szinte minden szempontból. Fellépők, árak, stb.
    Régen még volt minőségi rock és metál zene a nagyszínpadon és volt külön metál zenei színpad is. Most maximum valami divatmetál lehetett, ha volt egyáltalán. Pedig a sziget eleinte leginkább rockzenei fesztiválként volt aposztrofálható. Persze, ahogy ismertté vált, be kellett hozni mást is, de mostanra pont az eredeti identitását veszítette el és tucatfesztivál lett, divatzenével.

    "a régi rothatd buszok/trolik teljesen eltűntek és helyette szép új járművek vannak."
    Amiket vagy nyugati nagyvárosokból selejteztek le, vagy csak simán bedöglenek napi szinten (a kettő nem zárja ki egymást). Ráadásul remek dolog a mindkét oldali dupla üléssor, mert így állóhely nincs és fele annyi ember fér el a buszon. Tényleg rohadt jó.
    Baromi praktikusak az új metrók is. Az orosz folyton bedöglik és nincs rajta légkondi, az újaknál meg rohadtul fontos volt az ajtók közé tenni azt a rohadt kapaszkodót, hogy mindenki ott álljon meg és se le, se fel ne lehessen szállni.

    "A péktermékek, amik az itteni árakhoz képest lényegesen olcsóbbak"
    Cserébe gyakorlatilag már ehetetlen az összes.

    "Összességében szerintem a főváros nagyot lépett előre" "Maga a város szépen fejlődik"
    Nem. Látványfejlődés van, horror pénzekből, vacak kivitelezéssel. Azt már nem is említem, hogy ahol "fejlesztenek" ott eltűnnek a fák.

    Hazautazva 1-2 hétre, talán jónak tűnik mindez (látványfejlesztés), de itt élve csak az árnyoldalát látjuk.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák