Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Feketelaszlo #42 üzenetére

    Valószínűleg az, hogy annakidején - még ha csak 2 szezonra is - a tápláléklánc legeslegalját ismertem meg építő-bontó diákmelósként. Azaz nem fizettek eleget ahhoz, hogy a seftelésnek falazzak:DDD.

    A rendezvénylátogatóktól se ájultam el, amikor bontáskor megláttuk az elhajigált szeméthegyet, amit produkáltak (szép számmal volt köztük tangabugyi és egyebek...).

    Ismerős (ellenség nemigen van, max kevésbbé szimpi) egy se dolgozik ebben a bizniszben, ha tenné, járna neki a virtuális tockos - lévén pont annyira tartom tisztességes biznisznek, mint a kokainkereskedelmet. Legyen szó a szigetről, vagy Csongrádalsócsotrogány falufesztiváljáról*.

    #43: ha jól csinálják, akkor "kiszállási díjjal" teljes mértékben megértem az árát. Mivel itt tudják a legdrágábban adni, valszleg ez a család fő bevételi forrása, azaz kb 10 szezon alatt ebből kell kitermelniük a lakókocsi árát és a megélhetésüket. Nem hiszem, hogy a jelenlegi íróasztalomat felrúgva most azonnal ki akarnám túrni őket a bizniszből...

    *ezek a kis falusi események is emberi méretekben kezdték, sokhelyen meg is maradt annak, de pár már fesztivállá nőtte ki magát, többezres odacsődített fesztiválozósereggel, random sztárocskákkal.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák