Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz WongFeiHong #109 üzenetére

    Nem, az a "buta", hogy csak az számít, hogy

    1) "Húúúúdenagyonnagyonüberbrutál grafika legyen, hogy a 2 km-re lévő fazon szemráncai alatti pórusok rajzolatát is leolvashassam a szememet elvakító lensflare-től, miközben alig látok a lassú 90 fokos elfordulásom következtében fellépő, eltúlzott motion blur-től. Az, hogy nem tudok ugrani, nincs raw mouse input, meg auto aim van, az nem baj, mert így legalább akkor is eltalálom a mozdulatlan muksót, ha kihúzom az egeret a gépből."

    2) "Legyen könnyű. Nem, SOKKAL könnyebb, hogy 4 óra játékkal má' nagggyon pro-nak érezzem magam (ja, nem, annyi idő alatt már végigjátszom very hard-on, így inkább legyen csak 2 óra), szóval elvárom, hogy ha mondjuk sikerül az "E" billentyűt lenyomva kinyitnom egy ajtót (mármint az EGYETLEN ajtót, ami szóba jöhet, merthogy itt momentán több nincs - de nem is lesz, nehogy összezavarodjunk), akkor kapjak egy "l33t-p0wnz0r Elite Ajtónyitogató PRO Platinum" awardot, hogy érezzem, fontos és utánozhatatlan vagyok. Ugye egy kattintással félyszbúkkon is megoszthatom, hogy mekkora császárnak születtem?"

    3) "Pls rágják a számba, hogy egy egyenes folyosón csak előre tudok menni, mert vissza már nem lehet, az oldalfalból nyíló ajtók pedig csak textúrák. Szerencsére a mennyezeten viágító böszme nyilak asszisztálnak, nehogy eltévedjek egy fényárban uszó, 35 m2-es, konvex szobában."

    4) "Húúú, annyira szeretem az RPG-ket, hogy nagyon. És milyen jó, hogy itt már nem kell foglalkozni olyan fölösleges dolgokkal, mint karakteralkotás, fejlődés- / skill-management, párbeszédek, mert a progi mindent megcsinál helyettem. Annyira kényelmes. Mondjuk a félszerzet kószám érdekesen néz ki 2 db rúnázott láncos buzogánnyal meg varázslóköpenyben, öszvérháton, de sajnos nem tudom őket levedleni. Cserébe legalább néhány helyen tudok ugrani egyet."

    5) "Nagyon jó ez a sebészeti műtőt szimuláló kis játék. Bejövős igencsak, csak az az apró probléma van vele, hogy 13+ -as besorolást kapott, így kénytelen vagyok a májtranszplantáció során vérelszívó helyett kutyatejgyűtő fogót használni, új máj helyett pedig mézeskalácsos kuglófot beültetni. De aztán legalább automatikusan összeölti a gép a vágást."

    6) "Úrristennn, nem szaggat egy i5 2500 + 4 GB RAM + GTX 460-on? De béna vagy, ez akkor olyan tavaly téli retro lehet.."

    Ilyen és ehhez hasonló, alapvető problémák vannak mostanában.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák