Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz Jakuu #27 üzenetére

    Tud bárki beszámolni személyes, legális felhasználásáról bármely kriptonak? (nem bányászat vagy spekuláció, hanem valós kereskedelmi ügylet, pl. vettél dinnyét belőle, nem csak azért, hogy kipróbáld hogy működik)
    Ha véletlen igen, akkor esetleg egy pár gondolat, mi volt az oka, milyen előnyökkel/hátrányokkal járt más fizetési módokhoz képest :R

    [ Szerkesztve ]

  • Foglalt név

    addikt

    válasz Dr. Szilikát #70 üzenetére

    Teljesen megértem, hogy bosszant a dolog, de csak magadat pörgeted vele.
    A kriptónak, jelen pillanatban az átlag ember számára semmi értelme sincs, ahány fórumon rákérdeztem, még semmilyen éppkézláb felhasználást nem kaptam.
    Bűnözői körökben az anonimitás érhet annyit, hogy kockázatok és negatívumok ellenére is megéri használni.
    Azok akik buknak az MLM-re, kaszinóra, szorult beléjük elég kapzsiság, azok megtalálták a homokozójukat, ahol még kontroll nélkül kiélhetik magukat.
    Ez így rendben is lenne, nem születik naponta cikk arról, hogy ki mekkorát kaszált Las Vegas-ban vagy ki mennyire érezte jól magát egy swinger estén vagy a versenypályán.
    A kriptó ott rúgta el a pöttyöst, hogy odapiszkított az átlagember portájára(vga hiány). Mikor a te verandádon landol a használt gumi, akkor rögtön nem vagy ellene, hogy a gonosz kormányod elnyomja a szabadságharcosokat vagy elveszi valaki hobbiját.
    Szépen ráeresztik az ugrálóvárat a kis vidám csapatra, a partról passzív-agresszívek, akik nem voltak elég tökösek, hogy időben beszálljanak megveregetik a saját vállukat, hogy megmondták előre, Musk számolja tovább a lét és megyünk a marsra.
    Nincs itt semmi látnivaló.
    (Közben legalább 3 országban volt puccs, választottak háborús bűnöst vezetőnek vagy rendeznek éppen népírtást, de ez ugye nem gáz, mert EB van, meg bitcoin.)

Új hozzászólás Aktív témák