Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz copin #15 üzenetére

    :W nem azt mondtam, hogy minden részpiacon. sött mielött újra kiforgatod amit írtam: nem is 2008at mondtam.

    válság van. nem kicsi. Nokia csoport +os eredménye pedig még nemzetközi szinten igencsak kitünő. Összevetve akár a mighty Samsung csoportéval akik ugye bezony masszívan veszteségesek.

    "e mivel a nokia foggal-körömmel ragaszkodik a symbianhoz és dogmatikusan elutasít minden mást,"
    Természetesen most sem írtál igazat. pl [link]

    bolondember: meglátjuk, Samsung elvégre félelmetes sebességgel jön előre ld mi volt a Samsung 5éve mobiltelefonban. De ha ezt a félelmetes növekedési sebességet tartja akkor sem 1év, de még nem is 2ő.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz copin #28 üzenetére

    pontos adatokat 24.én kapunk, amit mondtam az csak erősen valószínű.

    "Ha majd notebookot is összeszerelnek, akkor pedig felhozod a windows 7-et" Nem WM7et akartál írni mobil méretű (tudomisén max 4.5") eszközre? Mert ha igen akkor igen. Ahogy a mameo is egy mobiltelefon/nettop OS uugy a WM7 is az lesz. Sztem tök8, honnan jön, ha mobilon fut az mobil OS. Szerinted talán nem?
    Egyébként láthatóan az Androide is erre mozdul, csak ő aluról közelít, mint ahogy a SF.
    Lesz nemsokára Androide is nettopon, meg lesz(van) mobilon is. mameo is van nettopon és lesz mobilon is.
    lényeg: mameo jövőt tekintve szvsz uugy felhozható mobil OSnek mint ahogy Androide várhatóan 2010ben belép a nettop OSek piacára. Szerinted talán nem?

    SF: Nokia elsősorban HW gyártó. Ha úgy látná, hogy SF nem lesz jó, hasznot hozó... váltana. De nem teszi. Ill most "N810et" mobiltelefonná is avanzsálja és evvel a linux nagyobb teret fog kapni de ez sztem a mobilok teljes értékű szgép válása miatt szükséges. Ha meg mellé lő, majd jönni fognak a WM, Androides Nokiak.... Nokianak tök8, nem ebből áll a profitja... (ill van az SFben, mint Androidebanvmi nagy biznisz Karma ezt már 1*leírta de én vhogy nem látok ebben annyi pénzt mint ő(meg Nokia).)

    "A samsung félvezető gyártása speciel köszöni szépen jól van, kétlem hogy a hajógyártást és az építőipari ágazatot ide kéne keverni."
    Véletlen se kevertem ide a HIt, elég nagy hülyeség is lenne, amolyan gizike-gőzeke dolog. Természetesen amit írtam az nélkülük van.
    És a jól van az mit jelent? Ja nem ment csődbe.... tényleg jól van. De én nem egy maszlagról egy "jól vanról" hanem konkrét tényszerű dologról: profitról beszéltem.
    btw fogalmam sincs mért a félvezető divizót kevered ide de amúgy az is masszívan -os profit szempontjából, mint ahogy Samsung Electronics csoport is. (direkte kiírtam.)
    Talán ennyit a "tőlem nem meglepő" "szokásos formámról", hozzá nem értésemről. :C

    enguszt előadott egy nagy fandumát("A Diamond fórumban már kifejtettem. Az előd úgy jó, ahogy van. A kijelzőméretével, a formájával, a teljesítményével, mindennel."), hogy xyz készüléknek nincs hibája. Amikor nagyon is van és én konkrétan szakmaian soroltam is kérésére jó párat, komoly bugot..... A hibákat, bugokat... ő is elismerte sött, párat "szarvas" hibának titulált. A dolog ez után vette az általad leírt fordulatot ami engem eléggé meglepett: Elismeri, hogy amit leírt az nem igaz de megvádol avval, hogy én kiforgattam a szavait amiben leírja, hogy xyz készülék tökéletes. Hát eddig csak szifonban láttam ekkora fant, most kiderült van más készüléknél is. ennyi.
    És özintén örülök, hogy csatlakozol hozzá. Ettől függetlenül, ha olyat írsz le ami szerintem nem igaz, pl ld "félvezetőgyártás jól van" vagy lehetne mondani még párat akkor ott pontosítani fogok mint most itt, hogy: ja annyira jól van, hogy masszívan veszteséges....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák