Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Imádtam az első évadot, ez viszont egy hatalmas lejtmenet.
    Sikerült odáig süllyedniük a Telltale-nél, hogy most már a döntések illúziója sincs meg. A 4. részben EGYETLEN lényeges döntéshelyzetünk volt, ám a végére érve az se számított semmit. Ráadásul a történet nemhogy kiszámítható volt, de teljesen érdektelen és unalmas is. A 2. évad karakterei közül SENKIT sem lehetett megszeretni, most már csakis Clem és Kenny, illetve az ő kapcsolatuk viszi a hátán a sztorit, de ez baromi kevés.
    Ez pedig nem divatfikázás, én tényleg szerettem ezt a sorozatot. Inkább csalódott vagyok. De az nagyon. Ha nem vettem volna meg, dobnám a fenébe az egészet, és nem is érdekelne az 5.-ik rész
    De a legnagyobb probléma az, hogy ez nemcsak erre az egy részre jellemző, hanem az egész második évadra. Sablonszerű és teljesen hiteltelen a történet. Az egyik kedvencem az, hogyha valami probléma adódik és dönteni kell, vagy valamit elintézni, az egész csapat, amiben nem egy meglett férfi és sokat tapasztalt nő van, egy emberként Clemtől, egy 11 éves kislánytól várja a megoldást :D . Mint egy csapat óvodás, tiszta röhej.
    Szóval nagyon össze kell kapniuk magukat. Bár a legjobb az lenne, ha egyelőre pihentetnék a TWD franchise-t mert, mint a 2. évad példája mutatja, két sorozatot is képtelenek egyszerre fejleszteni, mi lesz itt, ha egyszerre 4-et kell majd? Szinte biztos vagyok benne, hogy a minőség rohamosan csökkeni fog. Bár az elvakult Trónok Harca meg Walking Dead fanok így is hypeolni meg venni fogják. A pénz pedig kell :U .

    Viszont a hétvégén végigjátszottam a Wolf Among Us-t, az viszont nagyon tetszett! Mintha mindazt, ami jól működött a Walking Dead első évadában, átöntötték volna ebbe a címbe. Ennek nagyon várom a folytatását!
    Külön kedves húzás volt a nagyszerű sztori és karakterek mellett, hogy szinte az egész Walking Dead szinkrongárdát hozták magukkal! :D

Új hozzászólás Aktív témák