Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranagol_5

    senior tag

    Nem azzal nyúltak mellé, hogy havidíjas meg teljesáru, hanem azzal, hogy ilyen gyenge minőségü. Bétán nekem 6 magos i7-en 12giga rammal meg sata3-as ssd-vel 8 (!!!!!) percig töltötte a következő pályarészt. A második ilyennél meguntam és a következő bétahétvégén már nem is vettem részt.. A harcrednszer meg egyszerü mint a faék és szögletesek a textúrák..

    Nekem személyszerint tetszett az SW:TOR. Pre-order-es voltam és még mostanában is előfizetek rá 2 hónapokra, ha tehetem. Az end game content-ek is már egész jól kiforrtak, meg a játékmechanika is.

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz .LnB #16 üzenetére

    Értsd jól, amit mondok. :K

    (#20) Diopapa: Hát, a pingem nem volt túl magas, így alapvetően nem a szerverre fogtam, inkább a béta mivoltára a játéknak, hogy ilyen lassan tölt be, de ahogy néztem a cikkírónak is támadtak problémái ezzel kapcsolatosan. Persze lehet tévedek.

    Azt a sok wow-os mindig elfelejti, hogy volt a háttérben egy Lineage 2, aminek közel ugyan akkora tábora volt, mint a wow-nak, sőt.. amikor csúcson járt, csak ázsiában volt majdnem annyi előfizetője, mint a wow-nak az egész világon.. Csak ezt valahogy mindig elfelejtik az emberek, vagy nem is tudnak róla. :)

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz Stauffenberg #53 üzenetére

    Én meg azt imádom, hogy mindenki az egekig magasztalja a blizzardot az üzleti modelje miatt, még ha a WoW-ot nem is nagyon csipázza, pedig az Ncsoft többet tett le az asztalra, és az l2 már előbb meg volt, mint az egekig magasztalt WoW. Arról nem is beszélve, hogy amikor az L2 átállt f2p-re 2-3 éve, mindezt úgy tette, hogy még mindig volt 2-3 millió aktív előfizetője. A blizzard meg amíg pénzt tud kisajtolni a játékából, meg elő tud álni olyan inftantilis baromságokkal, mint a pandák, addig nem fognak f2p modelre átállni, mert ezek 50 centért is eladnák az anyjukat.

    Az SW:TOR-ral meg sokat játszhattál, ha neked az csak "droid grindelésből" állt..

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz Szőrös  #55 üzenetére

    Én a bétából, és abból, hogy a játék mechanikát nehéz lesz kiadás után átírni, ugyanis azt teszi (számomra egyértelműen) a játékot a bukásra itéltek közé. Arról a mérhetetlen bugmennyiségről nem is beszélve, amit szinte fix, hogy pár patch-el nem lehet orvosolni.

    (#61) Khelben: Én sehol nem mondtam, hogy agyatlan grindelés lenne a WoW, vagy ha igen, kérlek idézd. Én sosem szerettem, nem is értettem mit szeretnek rajta az emberek, de szídani nem fogom, mert annyit nem játszottam vele, hogy azt megtehessem. Nekem viszont baromi gagyinak néz ki ez a pandázás, mintha már csak kapálóznának, hogy még pár évig elodázzák az f2p-t és sajtolják tovább kifelé a pénzt egy olyan játékból, aminél a több szálusításra is 6évet kellet várni.. holottlaggolni meg még most is laggol az engine, ha sokan vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

Új hozzászólás Aktív témák