Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz .LnB #43 üzenetére

    Pl Star Trek Online teljesen jól működik F2P-ben.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Szőrös 

    veterán

    válasz .LnB #43 üzenetére

    "'oszt még is megbuktak, akkor meg nem mindegy?"

    Éppenséggel nem mindegy mert ez a másik szó amivel sokan szívesen hadonásznak csak éppen nem értem miért.
    Mitől bukta egy mmo ? Mi a bukta pontos definíciója ?
    Az hogy nem éri el a wow előfizetői számát ?
    Ezt ugye senki sem gondolja komolyan...
    Az hogy a túlzott elvárásoknak nem felel meg ?
    Nincs olyan mmo ami erre képes lenne...még a sokak által favorizált wow is egy szartalicska volt amikor megjelent aztán szépen helyrekalapálták .
    Ha most adnák ki akkor kapná az ívet rendesen az játékosoktól.

    Szóval ?

    [ Szerkesztve ]

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • CybonTom

    tag

    válasz .LnB #43 üzenetére

    .LnB írta: De tudsz olyan f2p MMORPG-t ami jól működik? Én nem sok jót hallottam egyikről sem.
    Ajánlom neked a DDO-t. Elég régóta vannak a piacon, az elsők között találták ki maguknak az f2p-t és azóta nő a játékos bázisuk, meg fejlődik a játék, számtalan kiegészítőt megérve már. Ott megoldhatod úgy is a játékot, hogy abszolút nem fizetsz érte semmit (van ismerősöm, aki soha egy petákot sem fizetett érte, mivel a játékon belül is össze lehet szedni a szükséges pontokat, csak többet kell hozzá játszani, viszont amit megveszel, az nem veszik el soha, ha nem vagy előfizetéses, akkor se), mégis élvezni fogod (kivéve, ha pvp-re vagy beállva, mert az tulajdonképpen nincs a játékban, csak kocsmai aréna verekedés).

    A TES online, meg valószínű akkor fog bukni nagyot, ha a szerver gondokat nem oldják meg hamar. Ez lett az igazi veszte a Warhammer online-nak is... ott volt, hogy egy várostrom esetén, ahol több száz játékos harcolt mindkettő oldalon, a szerver 3-4 alkalommal padlózott le (és indult újra)... ha már a béta esetén látszik ez a hiba (ahogy a cikk írja), akkor ez símán padlóra küldheti a játékot, bármilyen jók is a küldetés körítések...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák