Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz Running #512 üzenetére

    Beleolvastam, nem olvastam végig (még) de sajnos negatív véleménnyel vagyok a cikkről.

    1) Blokkolás közben nincs stamina regeneráció!
    2) Silver Leash skillel mindenki tud magához cibálgatni ellent, ha annyira szükség lenne rá (szerintem abszolút felesleges), de van ranged taunt is...
    3) Orbitális baromság hogy a DK a "legjobb" tank... mindenkinek megvannak a maga offenzív/defenzív vagy egyedi skilljei ami tankká tehetik. Sorcererből pl. kifogyhatatlan staminás tankot lehet csinálni, hogy a többit ne is említsem.
    4) OMHFG TEMPLAR HEALER A SZENATYAÚRISTEN HA HEALER CSAKIS TEMPLAR... nem :P
    5) Templar healerként nem azért használod az extended ritualt mert HP-t tölt, hanem azért, mert major mending buffot ad, mindaddig, amíg a körön belül maradsz! Továbbá hol marad a major/minor sorcery buffok? Miért törpehealekkel bohóckodik mindenki, idő és magickapocsékolás olyan dologra, amit a csapattársak saját maguk is el tundak intézni? Ha valaki tényleg komolyan gondolja a support templar fogalmát akkor itt van egy egyszerűsített ajánlás, ami 0 pvp-vel is kivitelezhető: [link] (12 fős trialokra, nagy group eventekre átalakítás nélkül alkalmatlan)
    6) A healer "ugyanaz mint a DPS csak picit többet adsz magicka regenre", helyett a pontos mefogalmazás "ugyanaz mint a DPS csak mindenedet magicka regenre pakolsz"
    7) "használj 5+1+1 armort az undaunted passzív miatt" BAROMSÁG! Ha végre valahára az emberek használnák a matematikát, ki tudnák számolni, hogy sokkal, sokkal többet ártanak ezzel, mint ami haszon van belőle! Egyedül talán a tank profitálhat belőle, aki többféle páncélt visel a jobb stamina menedzsment végett.

    Ehelyett az egész cikk arra fekteti a hangsúlyt, hogy a megfelelő role-hoz a megfelelő faj és a megfelelő kaszt kiválasztása milyen fontos... juhtúrót!

    Válaszd azt, ami lenni szeretnél. Én elsősorben khajiit templar vagyok, magicka heal+support, és még soha az életben nem éreztem semmi hátrányt csak azért, mert nem pl. bretont választottam!
    Az emberi tényezőkön múlik a játék kimenetele, és nem azon, hogy jajj úristen most kicsivel kisebb a magickám mert nem breakton vagyok.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák