Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Viktor0610 #28 üzenetére

    Én nem értek egyet Bog ezen mondatával. Egy jó füles még jobban kihozza a hangzás gyengeségeit, pl.: a Walkman-ek szerintem kifejezetten nagy háttérzajjal rendelkeznek, amit a gyári füles jobban elrejt, mint pl.: a cx300, amivel még némi pattogás is hallható volt, persze csak számváltások közt. Még a 6131-esemnek is kisebb zaja, tisztább hangja van alapból, mint a w810-nek és a w850-nek volt. Más kérdés, hogy ezt leszámítva jobbal szólt az SE, hála a jobb EQ-nak, a Megabassnak és a jobb szoftvernek.

    Meg lehetett volna említeni, hogy a gyári fülesek hogyan viselkednek headsetként. Van-e távirányító rajtuk, észre lehet-e venni, hogy headsetről beszél az ember, mennyire tiszta a hang? A HPM-70 szerintem kész katasztrófa ebből a szempontból, a mikrofonja mindent érzékel, csak a beszédet nem, csak felvenni lehet vele a hívást, kezdeményezni nem, távirányításról ne is álmodj, ahhoz vegyél meg egy (nem olcsó) másik headsetet. Amúgyis rettenet az SE hangtárcsázása, a Nokia beszédfüggetlen megoldása messze jobb és kíváncsi lettem volna más márkák hogy oldják ezt meg.

    Ezek szerintem fontos szempontok. Teljesebb lett volna így a cikk, belefért volna a terjedelembe. Márcsak azért is, mert részben kapcsolódik ide és ha csak szimpla telefonteszt van, úgysem térnek ki rá, összehasonlításkor viszont illene.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #28 üzenetére

    most eszembe jutott egy régi szerepjáték-kártyás ismerős aki azt mondta, hogy mennyivel jobban szol a k750e w8xx softal mint ''sima'' k750 softal. Erre én kételkedtem erre ő pedig nagy elánnal elinditott egy számot a k750 hangszoroján, hogy hallgassam.

    Probáltam neki elmagyarázni, hogy a hangminőséget nem a csipogon keresztül kéne demonstrálni meghogy ha minőséget akar akkor legalább egy 4Ks HPM70et használjon és ne a k750hez adott alap headsetet és szvsz ezekkel az eszközökkel nemkap minőséget se k750 se w810 softal.... dehát nemsikerült.

    nem ide tartozik csak eszembe jutott.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák