Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    jáj gyejekek...ezen vitázni. Tény, van aki minden kittyre ráveti magát, és akkor mi van? van aki meg ferrariba öltözik, vagy ute-be, az most jobb? van aki le se hogy hogy néz ki a telo, csak windows mobile fusson rajta, az most jobb? kinek mi. A nőket így sose lehet megérteni, ha rögtön érzést párosítotok a tényhez:).
    Komolyan elgondolkoztam, hogy van az hogy egy toolnyomórészben (nem kizárólag, de azért nagyrészt) férfiak (és kisfiúk) által olvasott oldalon senki se gondolkodik el azon, hogy miért vehetik ezt meg? Ha mégis, rögtön mint a világvégét úgy közli, hogy ezt a szutykot is eladják...persze, mert van akinek sokkal jobban tetszik az ha a telefonja aranyos, mintha sokat tud. Ennyire érthetetlen logika? Nem mondom, szerintem is viccesen néz ki, de inkább csak csitris, mintsem röhelyes. (nem is beszélve arról, hogy azért nem nehéz rájönni kik és miért tettek mindent rózsaszínné...) Az a röhelyes, mikor valaki azért vesz mondjuk egy nokia8800-at, mert negyedmilla. Az nem, ha törhetetlen telot akar, de mégcsak az se, ha valaki negyedmillás pdatelot vesz, munkaeszköznek. De sebaj, annyira nagy szüksége van mindenkinek manapság a 80e-s telokra, hogy ami alatta van, az már csak nagymamamobil:).

    érintőkijelző: esett az állam, majd felfogtam, hogy kína, ott már 2 éve minden azzal jön ki:), nem mellesleg csak így képesek sms-t írni, előtte az 5+1 billentyűs rajzolgatás állítólag nagyon nemjött be nekik...

    usb töltés: nokia fanokon most ne röhögjek, ugye? picit szánalmas csak, hogy kínában piaci etalon, ipari szabvány lett a miniusb, hogy ne kelljen 8000 féle tartozékot gyártani, legyen átjárhatóság, ha már van rá igény, erre egyes gyártók még mindig szórakoznak a saját szabvánnyal (sony memorystick már egy ideje vicces:), no meg a fülhallgató kimenetek, headset csatik minden gyártónál - kivéve motorola:).)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák