Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elisha

    tag

    válasz Ricardo #37 üzenetére

    :D

    Imádom ezt a Bog srácot. :B

    Na de a lényeg. Nekem, mint lánynak egyáltalán nem tetszik ez a telefon.
    Nem is tudom. Bocs srácok, nem vitát akarok, de ez olyan mint a nokia feeling...
    Nesze drágán a semmit. Hm nem tudom.

    Viszont szeretnék ezentúl sok Bogos cikket látni :)

    ...És most jön a lényeg, a beszéd. A Hello Kitty telefon ugyanis beszél, illetve nyavalyog. Kizárólag kínai nyelvjárásban. Egyrészt ha akarjuk, akkor a beérkező üzeneteket egyből meg is próbálja felolvasni, persze egy mukkot sem értettem belőle, de teljesen megdöbbentő az élmény. Másrészt elvileg telefonhíváskor bemondja a hívó nevét is (!), persze ez is totálisan érthetetlen, de hatalmas élmény volt egy tömött liftben, amikor elkezdett vernyogni a zsebemben a készülék. Elővettem, a velem utazók szemei kikerekedtek, amikor meglátták a rózsaszín csodát a szívárvány összes árnyalatában villogni a kezemben. Ehhez jött, hogy épp üzleti megbeszélésre mentem, tehát valamelyest business viselet volt rajtam, így tökéletes volt a kontraszt. Az egyik csaj a liftből is elfelejtett kiszállni a megfelelő emeleten, annyira megkövült...

    Bocs a nagy részletért, de fenomenális élmény volt :D Szó szerint élveztem ezt a cikket.
    Legalább leírta a tényeket, rendesen. Ilyen cikkek kellenek.
    Viszont azt nem értem, eze(ke)n a fórumokon nincs egy lány sem?
    Érdekelne a véleményük. Telefonról, fórumról, Blogról, Bogról :)

    Túlterhelt a szerver...

Új hozzászólás Aktív témák