Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Takashi

    aktív tag

    válasz kissbp #37 üzenetére

    Anno bűnrossznak találtam az összerakás minőségét, de aztán megnéztem egy Nokia-s példányt és legnagyobb megdöbbenésemre az nem lötyögött úgy. Sőt, stabilabbnak érzem kicsit az N93-nál is! Szóval a lényeg, hogy így már tetszett a dolog, meg is vettem a ''kicsikét''. Az biztos, hogy a fotók sajnos még mindig elég gáz minőségűek, alig jobbak a sima változatnál. Viszont a kijelző csodaszép, a külső pedig valami fantasztikus. Nekem az aksi 4-5 napig bírja, használattól függően - ez csak akkor csökken le, hogyha komolyabban elkezdek fotózni, vagy videózni vele. A videó amúgy nekem jobbnak tűnik az N93-hoz képest, minőségre és folyamatosságra egyaránt. Persze nagy ugrást ne várj tőle, de azért arra elég volt a ''feltupírozás'', hogy a legjobb videófelvevő legyen a mobilpiacon. A menüről: symbianhoz képest piszok gyors. Persze, akinek volt N93 a kezében, az tudja miről beszélek, nagyjából ugyanazt a sebességet tudja. Írd és mondd, kikapcsolás 1-2 mp alatt megvan, bekapcsolás után meg kb. 20 mp-el fullosan feláll a rendszer! (direkt lemértem az előbb) Ezek az első tapasztalataim a telefonról.

    七転八起

Új hozzászólás Aktív témák