Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Athos07 #4 üzenetére

    Szia,

    2. A lencse nem volt maszatos, ráadásul vannak képek, ahol a többihez képest egész tűrhető, pedig egymás után fotózgattam jellemzően. Az erős fénytől megijedt szegény optika.

    3. Szerintem a rondaságot két helyen említettem meg: a külsőről szóló részben és a cikk végén, ott helye is van. Fehérben is láttam, igen, úgy jobb egy fokkal. Egy hete nálam van, mászkáltam vele sokfelé, soha senki nem kiváncsiskodott, hogy ez mi, annyire jellegtelen szerencsétlen. A képeken talán nem jön át, de a hátlap az tényleg ótvar, az előlap pedig semmilyen.

    3. A 6120-at kerestem a Nokia honlapján (az eredetit), de az európai modellek között nem volt. A gugliba is beírtam, de ott sem voltam nyerő, de utánamászom újra, aztán átírom a cikk elejét, ha jogos a kifogás. Mondjuk akkor is röhejes, hogy a frissebb modell a Classic.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Athos07 #4 üzenetére

    2. Most tettem egy próbát, készítettem két képet a Sharpommal (igaz, ez csak 1 megapixeles, de sz.tem ez nem lényeg), egy ''matyisat'' és egy tisztát... Hiszed v. nem, a ''matyis'' kép jobb lett, mint a tiszta. Sőt, jobbat mondok, egy fórumtársunktól tudom, h. az optikát még az sem feltétlen zavarja, ha pl. egy nagyobb méretű anyag kerül az optika elé... :U

    3. Azért, mert a teszt szubjektív véleményt tükröz... Amennyiben valaki csak azért nem veszi meg a telefont, mert Bog lehúzta azt, meg is érdemli. Nem kötelező vele egyetérteni, de felesleges belemenni, h. miért kellett negatív hangvételű cikket írni -mint a W200i-él... :U

    4. A Classic utótag sz.tem is baromság. Van még jópár szám, amit felhasználhatnának, miért nem teszik?

    Samsung Galaxy A54

Új hozzászólás Aktív témák