Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz Inarus #43 üzenetére

    ''Mindenkinek az a telefon a legjobb,amit ő annak gondol, de ezt nem kell mindenkire ráerőszakolni...''
    ----én nem mondtam azt hogy az én véleményem a mindenható, csak le mertem írni a véleményemet,... ha lehetséges ez, ...egy fórumban, mert hát úgye a fórumokat ha jól tudom vélemény cserére találták ki... ;]
    most is ezt teszem, és válaszolni merek :DD

    1.) én nagy előnynek tartom, hogy a symbian telefonok funkcióikban egyre jobban közelítenek egyes pda-khoz, azonban mindenki tudja, hogy még egy pda kijelzője is kevés az igazi pc-n is futattható alkalmazások kiélvezéséhez, hát még egy fél újnyi kocka ablak, ami ezen a telefonon van..., szerintem fölösleges egy ütés álló telefonban symbian... vagy ha igen, akkor oldják meg, hogy nagyobb legyen a kijelző

    2.) lehet hogy az SE telefon kevésbé strapabíró, bár elnézve a nyitó mechanikát, hát igen csak vaskos egy darab azon a részen... én nem tartok a széteséstől...
    szerintem ha ez az SE telefon szétesik, akkor a tulajdonosa sem ússza meg egy könnyen.. ;)

    3.) ''5500-ban az mp3 lejátszó egy kényelmi funkció és nem fő tulajdonság...''
    --- ez fantasztikus, de akkor mire jó ez a telefon, (telefonáláson kívül :D )???
    okostelefonnak nem használhatod a kijelzője miatt??
    zenelejátszónak sem???
    talán majd az AF mentes 2mp-s kamerával vígasztalódunk, ebben a kategóriában úgy is ez a legjobb...

    szumma: úgy érzem, hogy az SE ebben az esetben egy életképesebb darabot alkotott mint a nokia...
    de ha valakinek nem ez a véleménye, akkor vegye meg az 5500-t.
    :U

Új hozzászólás Aktív témák