Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoleeka87

    csendes tag

    válasz zeuskoma #47 üzenetére

    Én 1 hete vettem ezt a telefont és hu......bementem egy magyar szolgáltatóhoz ahol több telefon közül választottam ezt(samsung u600, f300, u700) megláttam és elájultam töle. És pár hozzászóláshoz szeretnék pár dolgot hozzáfűzni:
    1.Nekem windowx xp alatt telepítés nélkül felismerte a noti a telefont,mind a memóriakártyát mind a telefon memóriáját(csak utána telepítettem a motorolaphonetoolst)
    2.Hangszínszabályzóról annyit:Pudod állítani h. sztereo vagy térbeli hang,lehet állytani a térbeli hang szélességét, basszus kiemelést valamint ennek szintjét. A hozzá kapott füles nem egy nagy durranás, de találtam neten adaptert ami a mini usbt alakítja át jack dugóvá(v3i-nél is ezt használtam)
    3.nekem az akksijával nem volt bajom, 3-4 óra zenehallgatással és 1,5 óra telefonálással 2 napig bírta az akksija(az elsö pár töltésnél gyengébb volt)
    4.Ez a linuxos szoft nagyon jó bár mivel még elég új, kevés szoftver található hozzá, valamint egyenlőre rejtély hogy hogyan lehet rá témát telepiteni(azzal a motorola hackelős programmal nem probálkozom mert a v3imet ugy szétvágta h egyetlen szerelő sem tudta megcsinálni és csak alkatrészenként tudtam eladni)
    5.Elötte W800-om volt én már a a sonyericsonoktól kicsit undorodom,nálam rengeteget fagyott, a joystick 1 év után használhatatlan,a walkmanes szoftver kicsit megköti az ember kezét és szerintem elavult.
    Akinek nem kell a 3G,annak ajánlom ezt a telefont, nekem nagyon bejött semmi hibával nem találkoztam és a linux nagyot dob rajta, talán a kamerába a focust betehették volna, mivel igy a képek rossz fényviszonyoknál elmosódnak. :C :C

Új hozzászólás Aktív témák