Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoleeka87

    csendes tag

    válasz zeuskoma #47 üzenetére

    Én 1 hete vettem ezt a telefont és hu......bementem egy magyar szolgáltatóhoz ahol több telefon közül választottam ezt(samsung u600, f300, u700) megláttam és elájultam töle. És pár hozzászóláshoz szeretnék pár dolgot hozzáfűzni:
    1.Nekem windowx xp alatt telepítés nélkül felismerte a noti a telefont,mind a memóriakártyát mind a telefon memóriáját(csak utána telepítettem a motorolaphonetoolst)
    2.Hangszínszabályzóról annyit:Pudod állítani h. sztereo vagy térbeli hang,lehet állytani a térbeli hang szélességét, basszus kiemelést valamint ennek szintjét. A hozzá kapott füles nem egy nagy durranás, de találtam neten adaptert ami a mini usbt alakítja át jack dugóvá(v3i-nél is ezt használtam)
    3.nekem az akksijával nem volt bajom, 3-4 óra zenehallgatással és 1,5 óra telefonálással 2 napig bírta az akksija(az elsö pár töltésnél gyengébb volt)
    4.Ez a linuxos szoft nagyon jó bár mivel még elég új, kevés szoftver található hozzá, valamint egyenlőre rejtély hogy hogyan lehet rá témát telepiteni(azzal a motorola hackelős programmal nem probálkozom mert a v3imet ugy szétvágta h egyetlen szerelő sem tudta megcsinálni és csak alkatrészenként tudtam eladni)
    5.Elötte W800-om volt én már a a sonyericsonoktól kicsit undorodom,nálam rengeteget fagyott, a joystick 1 év után használhatatlan,a walkmanes szoftver kicsit megköti az ember kezét és szerintem elavult.
    Akinek nem kell a 3G,annak ajánlom ezt a telefont, nekem nagyon bejött semmi hibával nem találkoztam és a linux nagyot dob rajta, talán a kamerába a focust betehették volna, mivel igy a képek rossz fényviszonyoknál elmosódnak. :C :C

  • zoleeka87

    csendes tag

    hát nekem is ebben a narancs-fekete szinben van de nekem ez a kedvenc színkombináciom és nagyon tetszik igy is egyedül a témákkal van problémám:egyszerüen nem tudom feltenni és annyira nem is merek vele szórakozni mert elötte volt egy friss v3i-m 1 hetes volt tettem rá témát vmi p2k commanderrel és elszállt alkatrészenként tudtam eladni buktam 40000et ugyh most nem nagyon akarom ezt ujra átélni ha vki tud segitsen pls

Új hozzászólás Aktív témák