Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    Pedig milyen szép kis teló.. :(

    Tényleg - ha a 3G-t kivéve - pont ez kell a vevőnek, de nem akar vodásodni, akkor a Samu marad. Pedig szerintem ez szebb teló.

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz blueMerle #3 üzenetére

    Majd egyszer megunod te is, hogy a szlovák viszonyokkal dicsekedj. Gondolom. Remélem.

    Egyébként addig ''tűrjük'', amíg az éppen aktuális ***** kormány, vagy GVH be nem szünteti a szolgáltatók ezen lehetőségét, gondolom. De mivel nem hinném, hogy ez lenne a kormány elsődleges baja most, és a GVH-t sem zavarja az operátorok szemszögéből érthető megszorítás, nem tudom, hogy mit szeretnéd, mit tegyünk. :((

    Na, nem akarok én veszekedést, de tényleg nincs sok értelme az offodnak.

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz blueMerle #12 üzenetére

    Nem tudom, hogy folytattátok-e máshol a vitát, ha igen, bocs. Én sem fogom tovább húzni mostmár, de ezt még...

    Sajnálom, hogy nem tudok érdemben vitatkozni, mert sajna nem tudom, hogy mely orgánum joga betiltani a lockolást. De annyit tudok, hogy nem csak a kezdeményezőkészséggel, hanem az általános szokásojoggal is ''gond'' van itt (a te fogalmaid szerint). Szlovákiában minden kicsit máshogy van (innen nézve legalábbis), bár nem figyelem nagyon az országból jövő híreket. Ott minden le van egyszerűsítve ezek szerint - az adórendszeretekből kiindulva -, tehát ha Oleg (vagy mittomén) kitalálja, hogy ő bepereli az Oranzsot, hogy az lekorlátozta a telóját, gondolom nyerni fog az Oranzs ellen, és új törvényt is alkotnak Oleg miatt.

    Ott lehet, hogy ez a normális. De ez már tényleg túl sok off :B


    A pre-paid dolog hiánya viszont itt tuti nem működne. Tudom, hogy a szolgáltatók be akarják dumálni a köztudatba, hogy pre-paid kártyát csak a maffia vesz, de itt még igen nagy piaca van annak is, és annak ellenére kínálják, hogy a Vodán kívül nemigen tudja a két nagy olcsóbban adni itt sem a telókat a GSM boltoknál. (Van néhány kivétel, de nem komoly - pl. k750i a T-nél).

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák