Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wzoli72

    csendes tag

    válasz AS #1 üzenetére

    Én már egy ideje ilyet használok.

    A kinézetre panasz nem lehet.

    Nem tudom, hogy ez általános-e, vagy csak az enyém hibás, de sokszor (nagyon sokszor) előfordul, hogy az érintőgombok világítanak, de nem működnek. Vagy csak nagyon későn, 20-30 mp múlva reagálnak.

    Van még néhány apróság:

    A kijelzője szép ugyan, de sokkal fakóbb, mint a N6280-é. Igaz, az a telefon minden másban egy szemétláda.
    Ha bluetooth eszközzel párosítom nincs olyan opció, hogy kapcsolódás jóváhagyás nélkül. Így ahányszor rámászom a laptopommal, mindig rákérdez, hogy biztos akarok-e kapcsolódni.
    Amúgy bluetooth kihagosítón keresztül nagyon szép tiszta hangja van.

    Ellentétben a cikkel nekem gyárilag adtak hozzá headset-et. Méghozzá 2 darabból állót, fülhalgató kicserélhető akármilyenre.

    SMS íráskor van még néhány idegesítő apróság. Én ki nem állhatom a T9-et, de ha kisbetűről nagybetűre akarok váltani végig kell mennem az összes T9 opción. Ha meg túl lassúnak találom a betűváltást (pl: a után b-t akarok írni) és megnyomom a jobbra nyilat (mert csak erre hallgat) sokszor sikrül a feljebb levő Küld-re rákattintani. Ez akkor ciki, ha válaszolok egy SMS-re, mert akkor rögtön kérdés nélkül elküldi.

    ÉS még egy apróság: csengetéskor elég lassan indul be a csengőhang, és akkor is emelkedő hangerővel. Én jobban szeretem ha egyből, teljes hangerőn cseng.

    Ezektől eltekintve elég jó telefon.

  • Judócy

    csendes tag

    válasz AS #1 üzenetére

    Sziasztok! Én jövő héten kapok LG KE800-at! Már nagyon várom, csak most megijedtem, mert sok dolgot mondtatok róla! Először is, hogy maszatolódik, mert fekete! Hát ezt nem tudtam.... De ha ujjlenyomatos akkor nagyon csúnya?? :((( És már nem tudom, valaki írt valamit az sms-sel kapcsolatban... Nehéz vele sms-t írni? Mert én imádok sms-ezni.... És képeken úgy láttam, hogy elég pici a monitora.. Valóban kicsi monitora van? Van akkora mint a Sony Ericsson-oknak?Mert neekem eddig nagyon sok Sony-m volt és LG-m még nemvolt sosee, így egy kicsit tartok tőle! Egyébként szép fényképeket csinál? :B Nagyon-nagyon megköszönném ha válaszolnátok nekem igen hamar.. :R ;)

Új hozzászólás Aktív témák