Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz rumos14 #16 üzenetére

    a jack aljzat az tényleg kritikán aluli, miként a BT fájlküldés hiánya is(ez utóbbival nálam már elvágta magát, nagyon sok cuccot küldök-kapok BT-n),forma nekem bejön kijelző is nagyon szép, mail funkciók használata tényleg kínszenvedés de sztem egy átlagfelhasználó nem sok mailt küld mobilról azt a párat ki tudja szenvedni sztem,ha tényleg csak 2008 végére ér ide az valóban bukta mert addigra valami hasonlóval biztos kijönnek a többiek is.

    jah még annyi: nem tudom mi volt a marketingszöveg a telónál de nem is érdekel soha nem is érdekelt csak a végső tudást szoktam érétkelni és ez alapján ítélek.tehát ha ezt tényleg vmi okostelónak harangozták be az tényleg jó nagy átverés volt de én speciel nem is vártam tőle ezt el.

    Mondjuk az már biztos h én nem veszek ilyet(hacsak nem szakad rám az OTP vagy nyerek a lotton) de kipróbálás szintjén azért összebarátkozok vele.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák