Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) roby1520

roby1520
(tag)

:Y

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nesze neked notch. Gyonyoru ez a keszulek.

Live-Die-Respawn

(#3) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Ejj egy teszt de jó lenne már erről a telefonról. A S710-es verzióba mekkora akku került?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Roaming

Roaming
(senior tag)

Notch-killer :Y
Inkább ebből kellene trendet csinálni. Ez legalább értelmes lenne. :D
Remélem az Apple ezt is megvalósítja, és akkor végre mindegyik gyártó valóban kávamentes mobilokat fog gyártani. :)

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#5) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Most akkor lehet jönni a kínai innováció hiányával, meg hogy csak másolni tudnak... :)

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#6) aelod válasza Roaming (#4) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Kiálló kamera leejtem, motor meghibásodik kommentek 3..2..1..

(#5) Cifu

Mindjárt kapod is a csak másolni tudnakra, hogy lehet de tökéletesíteni csak ... .... ide tetszőleges nem kínai gyártók beillesztendőek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) mizoli

mizoli
(PH! addikt)

Ez nagyon ütős lett. Ha már B20, remélem jön errefelé is.
AOSP előnyben:)

[ Szerkesztve ]

(#8) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Jó lenne ha ez lenne az új trend és nem a notch.

(#9) Roaming válasza aelod (#6) üzenetére

Roaming
(senior tag)

:DDD

(#8) beyruth82: +1

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#10) fornettisuti válasza aelod (#6) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Ne ejtsd le, problem solved!

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#11) dave_gahan

dave_gahan
(fanatikus tag)

Addig olvastam, hogy 162 x 77mm... :W
Még 1-2 év és 20 centis telóknál tartunk... :O
Hova tovább? :F

LG G2 black THA 32 GB stock v20a

(#12) sKie^ válasza beyruth82 (#8) üzenetére

sKie^
(kvázi-tag)

Adsz neki egy evet es ez lesz a legtobb telefonnal.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#13) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

Király minden szempontból.

Le a kalappal. Már csak jó szoftver kéne. De az ilyen viszonylag kisebb gyártók saját sw-jei hulladékok szoktak lenni.

(#14) ClioRS

ClioRS
(őstag)

Vajon a gyengébb változat Snap 710-et kaphatott?

;]

És mi van a Nex S-ben? Jó ez a cikk..... Megint valami lemaradt, hogy az olvasó keresgéljen..... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) roli543

roli543
(senior tag)

Nagyon baró telefon de nem állhattak volna meg 6 colnál könyörgöm? Elég kompakt telefon lett volna...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#16) Roaming

Roaming
(senior tag)

Most nézem.....ez... 6,59"-os :Y Majdnem olyan, mint egy kisebb táblagép.
Jó lenne, ha készülne belőle egy 5,5"-os változat is. Akkor végre lenne értelmes kompakt mobil, ami nem is túl kicsi, de nem is túl nagy.

[ Szerkesztve ]

(#17) unskillful

unskillful
(tag)

Csak én nem találom, vagy tényleg nincs benne a cikkben hogy az "ultimate" milyen lapkakészlettel jön? :F

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#18) Cifu válasza dave_gahan (#11) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Vivo Nex a kínai piacra készül, talán Indiába még eljut, meg a közeli piacokra, de feltehetően az EU-ba és az USA-ba nem megy. A kínai piac pedig a nagy telefonokra van rábukva. Szóval a divat erre halad, a Vivo meg követi...

(#19) Leones válasza Cifu (#18) üzenetére

Leones
(újonc)

Nex S - Snapi 845, 8 GB RAM; 128 GB belső tárhely
NEX Ultimate - Snapi 845, 8 GB RAM; 256 GB belső tárhely

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Iphone SE

(#20) Rothmanakos válasza Roaming (#4) üzenetére

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Hát az Apple biztos nem fogja. "Ez nem tükrözi az Apple féle egyszerűséget, letisztultságot"(A mozgó alkatrész miatt)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#21) Segal válasza Cifu (#18) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ha a vilagon egyetlen ponton is kaphato akkor mindenhol beszerezheto. Nekem is volt mar csak Kinaba kaphato telefonom. Readasul ra volt hegesztve a magyar nyelv is:D

www.nokiaprogramok.hu

(#22) tixem válasza americanidiot (#13) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Kisebb gyártó. Mármint a harmadik legnagyobb a piacon? :D Oppo, Vivo, Oneplus triumvirátust tulajdonló BBK nehezen nevezhető kis gyártónak,ráadásul a Oneplus személyében az egyik, ha nem a legjobb OS-t kapja a user az OxygenOS személyében.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#23) Cifu válasza Leones (#19) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Gondolom Unskillfulnak ment. :)

De szvsz rosszul írod:

A Nex Ultimate 8/128 és 8/256 kiépítésben Snapi 845-el, a Nex A pedig 6/128-as kiépítésben Snapi 710-el:

[ Szerkesztve ]

(#24) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Vótmá... :D

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

(#25) Cifu válasza Segal (#21) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Attól, hogy kapható, még nem azonos azzal, hogy azokra a piacokra szánta. A méretről indult a kérdés - erre reagáltam, hogy kína a megcélzott piac, ott meg népszerűen a tepsik. A minél nagyobb tepsik...

(#26) Dovloran

Dovloran
(senior tag)

Ez a készülék nem kicsit erős válasz a Lenovo nem túl szép átb*szására a Világ felé a Z5-tel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y - LG Optimus F6 - Apple iPhone 4S 16GB ~ iOS 6.1.3 ---> A downgrade módszerért írj privátban! - Apple iPhone 5S 16GB - Meizu M6 Note (32/3 Kék)

(#27) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Nekem nagyon tetszik.
Egyedül a méretével nem tudnék megbarátkozni. Nincsen az a zseb, amiben elférne normálisan. Pedig nem XS-ses nacikat hordok a 190 centimmel és 90 kilómmal.
Egy 5-5,5 colos verziót szívesen elfogadnék belőle. Nagyon üt és árban sincsen elszállva.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#28) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Jó lett. Mondjuk én még pakoltam volna bele egy edge kijelzőt ;] A lenovo z5 most visítva menekül a maga "95%" kijelző arányával. A gyenge pontja a hangszórója lesz.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#29) unskillful válasza Cifu (#23) üzenetére

unskillful
(tag)

Köszönöm :R Azért ha egy-két webshop belistázza ne adj isten EU-Express szállítással, vagy ALI-ról lehet majd venni EU-DHL-es szállítással, akkor 250K-ig simán jó nálam, és tuti rendelek is egyet.... :K

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#30) Obyboy válasza fornettisuti (#10) üzenetére

Obyboy
(őstag)

+1

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. _________________ Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#31) ilor14

ilor14
(kvázi-tag)

Azta, nem rossz az biztos, lehet engem került el, de az erősebbe milyen processzor van?
Egyébként ez a kiemelkedő kamera annyira nem baj, hacsak nem selfie bajnok vagy es non stop selfiezel :D

Szerk.: Mikor írni kezdtem a kommentem még nem írtak le a specifikációkat az erosebbeknek

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5t

(#32) Cifu válasza ilor14 (#31) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

#23...

(#33) tixem

tixem
(PH! addikt)

Egyedül ez a 12+5-ös kamera kiosztás aggaszt. Nem tudom az az 5 mpx mennyit ad majd hozzá az összképhez. Minden más csúnyán odaver a sok noccsos sza*nak :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#34) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Annak ellenére, hogy az ötlet -hogy motorikusan (vagy bárhogyan) mozgó alkatrészt tegyenek egy telefonba - az nem tetszik, de nagyon örülök, hogy valaki valami egyedit alkot, nem csak formailag, hanem valami olyat, ami alapjaiban értelmez újra bizonyos dolgokat, és nem csak követik a jól ismert, jól működő, de már-már unalmas utat.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#35) joey04 válasza aelod (#6) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Hiába ironizálod bizony sérülékeny. Plusz a tesztek szerint ebben is lassabb és kevésbé pontos az üveg alatti olvasó. Meg a piezoelektronikus hangszóró is “bizonyított” már sajnos. Utóbbit mondjuk nem mindenhol olvasom. Ebben is az van ha jól tudom. Techdemónak jó.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36) Roaming válasza Rothmanakos (#20) üzenetére

Roaming
(senior tag)

Akkor kérdezem a kedves Apple-től: a notch mióta letisztult? :)) :O

(#23) Cifu: most nézem, azt a táblázatot megfertőzte a noccs! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) QwErTy42 válasza joey04 (#35) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

A fészájdínál nem lassabb... ellenben sokkal praktikusabb. És ez még csak az első gen. Majd jön a többi gyártó is a fejlesztett vagy akár más elven működő, pontosabb, gyorsabb szenzorokkal.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#38) dilajoska1 válasza joey04 (#35) üzenetére

dilajoska1
(őstag)

Neked ez lassú?

3:07-től nézd

https://youtu.be/cdBZVZTRIWs

(#39) dilajoska1

dilajoska1
(őstag)

Ja és a hangszórót is nézd meg, azt is teszteli! ;)

Az ára meg a többi csúcstelóhoz képest nagyon jó!

Bocsi a dupla hsz-ért!

[ Szerkesztve ]

(#40) berek21

berek21
(senior tag)

Csodaszép. A foci vb alatt folyamatosan látja majd a világ a nevüket a pálya körül, és ők nem lőttek evvel öngólt. :)
Még az Oppo bemutatót megvárom, és...

Ford S-Max 2.2 TDCI Mondeo Mk3 2.2 TDCI Huawei Mate 9

(#41) sickboy91

sickboy91
(újonc)

Ezek nem szaroztak, mindenből a legjobbat kapta, ráadásul rohadt jól néz ki :K

Kíváncsi leszek ki lesz az első aki lekopizza a motorikus szelfikamerát :D

Meg kell hagyni ez szép dobás volt a VIVO-tól. :R

Xiaomi buzi

(#42) totgab02

totgab02
(tag)

Ez is csak egy ujabb iphone masolat... Ja nem :D lenovo tanulhatna a vivotol hogyan kell szerényen kihozni egy rendes "forradalmi"telefont 😂 amúgy arban sincsenek elszallva 200 alatt csucshardver gondolom kamera szintje azert elmarad de ahhoz kepest hogy innováció....

A periszkopszeru kamerara kíváncsi leszek milyen gyorsan emelkedik ki meg mennyi garanciat vallalnak ra mert ugye mechanika egyszer elromlik ugyanúgy ahogy a 2 az 1 ben fordítható laptopokon is megvam hanyszor lehet max atforgatni itt is egy 20 ezer ki-be csusza azert mar kielegito lenne (rossz aki rosszra gondol 😏)

(#43) americanidiot válasza tixem (#22) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Akkor király.

A Meizuból és a Leecoból indultam ki. Én így hirtelen abba a mezőnybe soroltam a vivot. :D meg volt itt vagy fél éve az MA-n valami vivo teszt, de az nagyon gáz volt minden szempontból.

De ettől még lehet, h teljesen más team fejleszti a Vivo szoftverét, mint az OnePlus-ét, nem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#44) youngboy

youngboy
(senior tag)

Ha dual SIM, akkor nekem jöhet is.

(#45) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

Beszédhangszórót hova rejtették?

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#46) tixem válasza americanidiot (#43) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Nyilván más a team a Vivo-nál, de szerintem nem lesz baj azzal a FuntouchOS-szel :) Funkciókban és felületben szerintem simán van annyira jó, mint a OP féle Oxygen, illetve mindenképpen jobb, mint akármelyik más kínai gyártó féle UI. Ilyen sz*r emui és miui-hoz képest biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#47) Roaming válasza morgyi (#45) üzenetére

Roaming
(senior tag)

Szerintem valahol felül elhelyezték, elég vékonyan.
De én nem látom sehol. :N

[ Szerkesztve ]

(#48) HardRic válasza morgyi (#45) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

A kijelző rezeg, mint az első Mi Mixnél.

OnePlus 5 + Ticwatch E Ice

(#49) ollie válasza Cifu (#5) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Lemásolták az iPhone X-et, de közben nagyot hibáztak, és véletlenül lemaradt a notch. :D

(#50) ollie válasza Roaming (#16) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem, az elnyújtott kijelző miatt sokkal kisebb a kijelző felülete.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.