Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz Kaba #417 üzenetére

    Oké, értem én, hogy kényszer szülte, lehet magyarázni.
    Szerintem nem mennyiségi kérdés, hogy kik és miért elégedettek ezzel a gagyi boxszal. Végül is ez egy tucat és olcsó kínai tévéokosító, ahogy látom, és aminél azóta mind hardveresen, mind az Android verziót tekintve jóval jobbak és újabbak vannak, még nem is nagyon drágábban.
    És most ez lett lefixálva boxnak a Telekomnál, ki tudja mennyi időre.
    Ráadásul erre azóta se sikerült írni egy igazán jó szoftvert a TV vételre. Ez most is inkább csak egy tévéokosító.
    Szerintem csak azok elégedettek vele, akinek a tévéokosító funkciók kellenek és ilyenjük eddig nem volt. Mellesleg tudnak ezzel úgy ahogy tévézni is.
    De azok, akik megszokták a régi IPTV box extráit ehhez képest, azoknak csak a bosszantó korlátozások maradnak. Akik jobban el akarnak szakadni a lineáris tévézéstől. Függetlenül attól, hogy a Telekom miatt nem tud csatornát szerkeszteni, vagy ki miatt nem tud reklámot átugrani, vagy csak korlátosan tud adást rögzíteni.
    Kizárt, hogy a régi boxról valamiért váltók között sok elégedett lenne, ha egyáltalán. Azokat nem érdekli, ha van olyan is, amiben az új box jobb.
    Ha tévé okosítót akarok, akkor veszek egyet. De nem fizetek helyette egy tévé előfizetést. :N

Új hozzászólás Aktív témák