Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz nyunyu #54 üzenetére

    Pár éve már mondogatom néha-néha, hogy kéne egy Natural Mechanix 4000, balra tett numpaddal, csak azóta is lusta voltam megtervezni+megépíteni.
    A két 3u Space nem túl szerencsés ötlet, mert alig van kupakkészlet, amiben előfordul, és amelyikben igen, ott is csak egy szokott lenni belőle a Minila kiosztással való kompatibilitás miatt. 2.75u + 2.25u a megszokott manapság split Space-ként.

    Csak mivel erősen DIY lenne, bőven 100k fölött lenne az anyagköltsége+ilyen-olyan szaki díja (pl. kárpitos a csuklótámaszhoz), és akkor a saját belefeccölendő többtíz (száz?) órámat még nem is számoltam!)
    Úgy érted, hogy bőven 100k-val lenne a 100k felett? :) Mert szerintem csuklótámasszal még rétegzett akril vagy alumínium ház esetében sem maradnál 5 számjegyen, és most hardwiring + Pro Micro/Elite-C megoldásról beszélek, nem saját nyákról.

    Heteken belül open source lesz ehhez a layouthoz egy plate és PCB is (és úgy tudom, hogy van esély arra, hogy készen vegyél mindkettőből a GB extráiból), kiindulási alapnak jó lehet, és van terv "olcsóbb" akril ház készítésére is ezekhez.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák