Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Draken

    őstag

    Nagyjából átfutottam a hozzászólásokat. Érdekesnek találtam mind a sztorikat (egyik megközelítés), mind az ellene felhozott "érveket" (másik megközelítés). Nálunk is jól működik minden, a jelenlegi kapcsolatban, de mindenki életében gondolom volt már úgy..másképp. Több, mint 10 éve, ~16év korom környékén (tán igaz sem vo't) én is benne voltam egy - azóta már rossz szájízzel visszagondolva - kapcsolatban és nem vagyok rá büszke, de én is használtam a loggert, persze csak lokálisan, majd megnézem legközelebb alapon, távkapcsolat miatt. Ennyi év távlatából megmondható már, ép fejjel, hogy nem kellett volna használni, hanem véget vetni az egésznek úgy, ahogy van. A logger után sem tudtam elképzelni, hogy ez komoly - a keyloggernek véget vetettem, át sem olvastam az egészet, mert csak jobban magam alatt lettem volna, át sem küldtem magamnak otthoni elolvasásra, töröltem mindent. Valahol bizonyíték, de valahol nagyobb csalódás is, a fájdalmas igazság. Jobb előbb véget vetni az ilyennek, mint tudatosítani azt, amit el sem képzeltél volna a másik félről.

Új hozzászólás Aktív témák