Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Timer #140 üzenetére

    Lehet, hogy 22-es lesz az, csak már nem tudom módosítani, nem ér röhögni! :)

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Timer #140 üzenetére

    mi karácsonykor léptük át ezt a pontot... 1szobásban laktunk, ő a sarokban msn-ezett a leendővel, én meg leültem a fa elé a szőnyegre és almapálinkáztam a karácsonyfával :DDD onnantól márc1-ig nem sokat aludtunk egy légtérben... egy darabig még úgy gondolta, hogy legyünk együtt, majd amikor összefeküdt másodjára az őrrel, onnantól vége volt... (az elsőt még nehezen, de megbocsátottam volna, mert utána ment az ígérgetés, de ez nem sokáig tartott) lényegében 2 hónapig nem tudtam elköltözni, szüleivel viszont meg tudtam beszélni, hogy annyi haladékot kapjak a költözésre, mert volt előtte egy majdnem 1éves időszak, amikor munkanélküli volt a csaj és én álltam majdnem mindent... apjával pár hete is összefutottam patikában, beszéltünk is pár szót, nem volt harag soha... szóval a 2hónap alatt talán 1-2 nap volt, amikor nem a fickónál aludt valami okból kifolyólag, de megvolt a távolság köztünk :DDD intéztem a lakáshitelem és mire március1-el be tudtam költözni, már másik nő jött oda velem :D nem nagyon viselt meg a dolog amiatt, ahogy végződött... és hiába telt el 10+ év, azóta is megvan, milyen jó érzés volt az első este a lakásban, ami izomból le volt lakva, semmi bútor/függöny nem volt és a szőnyeg közepén matracon kellett aludnom :D ...baromi jó érzés volt, hogy "innen nem dobhat ki senki"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák