Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz UnA #48 üzenetére

    Csak az a baj, hogy a net mint olyan hogy vezetékes vagy nem az most miért releváns? A cikk nem arról szól, hogy csak a vezetékes net, nem olvastam ilyet. Nagy baj lenne, ha csak vezetékes internet ára csökkent volna, miközben a mobil internet is szépen terjed.

    Finnországban ez ugyanúgy kb. 30 euró havonta egy nagyvárosban is

    Alanyi jog lett az internet Finnországban

    Persze ha vannak igényeid, akkor azért fizetni is kell szomorú ez, de így van.

    az angoloknál inkább 40 font.

    Na most az a baj, hogy amiket állítasz azt senki az ég világon nem mondta, hogy ne úgy lenne, ahogy írod, bár ahogy linkeltem az sem egészen úgy van, na de ettől tekintsünk is el.

    Hanem arról, hogy az arányok igen mások, mint fentebb is írtam. lehet itt ferdíteni, meg csúsztatni csak én már elég régen kinn vagyok, meg havonta töltöm fel a 3GB-os netet is a családba, és itt az előfizetéshez is kapsz egy tisztességes netet.

    Amiről Te beszélsz azt lebeszélheted, és kapsz hozzá egy halom netet is. Ameddig otthon meg nem. :(

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák