Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz zooliii #122 üzenetére

    :R

    Tárolni viszont jó mind a kettő, ha minőséget vettél anno, mostani lemezekről írókról nem beszélnék, én anno beszereztem, mindkettőből pár sok :) jó lemezt és két jó íróm is van hozzá még bár mindhárom már csak BD-
    RE és DVD-RAM ,de közel 100% írják a minőségi lemezeket.

    +

    RW+- és RE lemezeim vannak bőven az átmeneti tárolásnak ha nem jó megy a kukába, idáig a felhasznált RW+- és RE + RAM le,mezekből még egyet sem dobtam ki, pedig 2002 írók lemezeket, inkább eltűntek egyes lemezeim, persze azok nem tartalmaztak bizt. mentéseket.
    Bár mostanság már csak biztonsági mentésekre használom őket, de még van bőven, ha meg megmarad és már nem kellenek végérvényesen olyan 2026-2030 körül akkor mennek a vitrinbe a régmúlt dolgaim közé, a felesleget meg egy tálca alkoholmentes sörét oda adom akárkinek akkori áron.

    UI:

    Főleg gyűjtőknek mert minőségi lemezek, de ha nem kellenek aki kapja hamarabb, addigra meglesz máshol a rajtuk lévő fontos adat.
    Most olyan 10-12 TB-ról beszélek ami + még 2X a biztonsági másolatok miatt.
    Tehát ráhagyva is 40 TB anyag ami tényleg fontos, saját és családi dolgok, semmi film poresz játék stb-stb

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák