Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz Egon #40 üzenetére

    LTT-nél csinálták, de nem emlékszem, hogy csak nézték, vagy az egeret is rángatták.. mert nagyon nem mindegy.
    Minden mozgás simább, plusz ahogy az egeret húzod nem lesz olyan érzés, mintha zselében lenne a kezed.

    Azt hiszem ez a része azért tiszta, de leírom: a videón meg láthatod, h van egy statikus kép..nézed a kaput, várod az ellent.
    60 Hz-nél egyszer csak ott egy test a résben, mert épp úgy jön ki a frissítés
    120 Hz-nél a kézfeje
    240-nél meg az ujjperce
    nagyon nem mindegy, hogy egy testnyi, vagy egy ujjpercnyi időd SINCS reagálni :)

    Az meg, h ki veszi észre.. aki figyeli :D érzésre szerintem 10/9, nézésre tán a fele. Attól is függ milyen szokásokkal rendelkeznek, és milyen idősek az alanyok.

    Nekem most egy 2K BenQ grafikus monitor van, és játékra borzalmas.. nem elég, hogy 60Hz, de néha kihagy egy-egy framet.
    Van egy régi samu is, amit lehet OC-zni 75Hz-re, az is rengeteget számít, még az asztalon is.. Mikor egy ablakot húzol ide-oda.
    Boostoltam a BenQ-t is, az egér mozgása az asztalon szebb, de játékban rettenet sok framet kihagy, hiába jobb érzés az egér mozgatása.

    -

Új hozzászólás Aktív témák