Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlala

    addikt

    válasz Szoszo94 #65 üzenetére

    Kíváncsiságból kipróbáltam a hozzászólásodban írt tanácsodat, miszerint "UBUBTU kell, az íngliisss!!", és azt kell hogy mondjam, hogy az a verzió valóban angolul indít, de a 16GB RAM-omból max 3-at engedett beállítani használatra (míg a másik 8GB-ot), és ettől minden sokkal lassabban ment.
    Ezek alapján én a másikat javaslom, amit az én szösszenetemben írtam. Igaz, hogy oroszul indul, de azonnal ott van az orosz menüben az angol "(S)ettings" menüpont, így azt az S betűt kell mindössze lenyomni, hogy angolra váltsunk - nem egy kihívás. Viszont a "beveszi-e a beütött karaktert" porbléma ugyanaz volt, szóval ott is kellett a Ctrl-g és a Ctrl-Alt - amiről írtam is.

    Azt is javasolnám minden kezdőnek, hogy nyugodtan próbálgassa a először a script menüiben sétálgatást, a fenti billentyűzet kombinációkat, a beállításokat, nem kell azonnal rágörcsölni a gyors eredményre - itt a szexet tudnám felhozni példának, de nem teszem. :D
    Egyébként a legrosszabb ami történik, az az, hogy újra kell indítani a virtuális gépet, de már akkor sem kezdi elölről a telepítést, csak kattintással indítani kell, másrészt a legbiztosabb, hogy olyan hibák történnek, hogy nem tudja összerakni a script a FW-t, vagy épp nem tudja azt feltölteni a routerre ha nem megy az SSH, stb. - de igen valószínűtlen, hogy téglát csinál az eszközből.

    Ha valaki végigmegy Szoszo94 remek leírásán, és esetleg belenéz az általam ill. Woodworm által itt írt értékes kiegészítésekbe, akkor ez egy nagyon simán kezelhető folyamat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák