Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winbox

    senior tag

    Sziasztok! Köszönöm szépen a részletes leírást, így már belemerek vágni, csak jót olvastam róla neten. Huawei E3372h-153-as 4G stickem van, csak emiatt vettem egy Asus RT-AC1200G+-os wifis routert, mert itt nincs vezetékes net és így megtudjam osztani és normális router legyen mögötte, erre 20/20Mbps a max vele. Először még nem tudtam, hogy a router a ludas, ezért orosz fórumok segítségével és sűrű káromkodás közepette sikerült cserélnem a stick firmware-ét stick verziósra a Hilink helyett, mert a Hilinkes verzió inkompatibilis az Asus routerekkel (eldobálja a csomagokat, a weboldalak nem töltenek be teljesen, ráadásul dupla NAT is volt) de a sebesség a stick firmware-el így is maradt 20/20, gépbe közvetlenül 100+ Mbps-eket hoz simán a stick, de most nem tudom, hogy az usb 2.0 csati korlátozta le vagy csak szimplán ezzel is inkompatibilis volt, de az összes firmware-t feltettem a routerre is, de nem ment, cfw meg a broadcom chipek miatt nem volt. Úgyhogy az Asus most megy vissza ahonnan jött és rendelek egy ilyet. Remélem ezzel már menni fog a stick teljes sebességgel. Nem tudtok rá működő gearbest kupont?

    [ Szerkesztve ]

    hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

Új hozzászólás Aktív témák