Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Dr. 444Hertz #40 üzenetére

    De, sajnos akkor is van...

    Volt kollegaval csereltunk eredeti megallapodas szerint egy hetre, hogy megtapasztaljam, hogy mennyire kiraly az edge kijelzo. En adtam neki htc m8-at, O adott nekem galaxy s6 edge-et. Masnap konyorogtem neki, hogy csereljuk vissza. Ha nem edge lett volna a samu, akkor lehet mas a vege a tesztnek, de sajnos az volt, igy annyi konkluzio lett a vege, hogy az edge kijelzo amennyire jol nez ki, annyira idegesito, plane ha szokasod a telefont agyban fel kezzel fogni es ugy nezni, kicsit ferde szogben alulrol.
    Nalam edge kijelzo = parasztvakitas. Raadasul nem a jofajta, kikapcsolhato, hanem a konkretan karos, orokke ott levo. Asszem a jovoben leszek gondban, ha minden gyarto elmegy ebbe az iranyba, hogy oldalt, illetve alul-felul semmi kava nincs. :(
    Es az s8-bol meg mar csak edge kijelzos van, pedig amugy nagyon tetszene. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Dr. 444Hertz #47 üzenetére

    Dehát Én is csak ezt mondtam, hogy számomra csak hátránya van. :K

    Meg tudom érteni ha valakinek tetszik, mert tényleg jól néz ki, csak épp számomra a funkcionalitást olyan mértékben csökkenti, hogy akkor se választanám az edge kijelzőt, ha olcsóbb lenne, mint a sima. De ez ugye Én vagyok, kinek mi. Ennyi. :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák