Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thocy a ZAGY

    tag

    válasz Lazika #11 üzenetére

    Ha sok alkalmazást használsz egyszerre, folyamatosan váltogatva köztük, miközben minden másodperc számit, akkor ez egyértelműen nem a te géped.

    Viszont otthoni tartalomfogyasztásra, kapcsolattartásra (akár videóval), kis játékra, vagy éppen rajzolgatásra mondjuk egy ilyennel [link] teljesen jó, azért felesleges másfélszer vagy éppen kétszer annyiért jobb tabletet venni, ráadásul a Samsung az utóbbi években viszonylag jól összekapta magát terméktámogatás terén.

    Nekem a 2019-es verzió van itthon, abban csak 2 giga memória van, mégsem érzem használhatatlannak a tabletet, a tanár páromat is jól kiszolgálta a digitális otthoni oktatás alatt a fentebb linkelt tollal kiegészítve. Igen, a telefonjainkban is dupla ennyi memória van, és néha kell várni 1-2 másodpercet alkalmazások közötti váltáskor, de teljesen vállalható szerintem azért a 62 ezer forintért, amennyiért akciósan vettem egy éve nagyjából (egy jobb S6 lite vagy S5e még mindig legalább a duplája ennek még a Nillkin Pent is beleszámolva).

    Szóval nem kell annyira megijedni a számoktól.

    A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

Új hozzászólás Aktív témák