Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz janeszgol #29 üzenetére

    Kb 28 véleményből ezt leszűrni túlzás.....a P20pro is mindennek el lett hordva eleinte, aztán siker lett a huaweinek. Sokan szeretik az LG-t és sokan vennének újra is, ha kirak egy jó készüléket. Várjuk meg a tesztet és kiderül ténxleg hozza amit kell. És az, hogy pl sokan dícsérnek egy gyártót az sem jelenti azt, hogy jó is. Itt van pl nálam az S8+, ami az első, de egyben az utolsó samsungom lesz.........inkább egy lg v huawei.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz janeszgol #29 üzenetére

    Én spec nem utálom az Lg-t. :) Két F6 már bőőő 4,5 éve hibátlanul szolgál a családban, plusz két G3 szintén, csak ők nem 4 éve. :) Ez utóbbival maradéktalanul meg vagyok elégedve a kezdetektől.
    Én inkább a samura haragszom. Tőlük mikró elég hamar beadta a kulcsot (érintőpanel, mely csere után is viszonylag hamar beszart). A Samu hűtőmet (szintén nem régi) meg pont a héten javították meg cirka 18ezerért, mely konstrukciós hibára vezethető vissza. Még jó, h ott volt tartalékban a 30 éves Minszk hűtőm, aminek persze soha, semmi baja nem volt... És két kicsit régebbi Samu telómat is javítani kellett. Egyiket megoldottam otthon, a másikat szervizbe kellett küldeni pont nyaralás előtt. Ehhez képest az Lg cuccokkal még nem volt gond. Tv, porszívó, mikró, telefonok. Ezek a saját tapasztalataim.

    Ha becsusszan az ára, jó vétel lesz a G7. Semmivel sem lesz rosszabb, mint az S9 vagy a Hüvely P20.

    (#27) Juhaszatti: Persze, az itthoni ár még kérdéses, de ha rájön még ez-az, akkor sem lesz drágább, mint a samu, huawei, iphone trió. Lehet, h nem nyújt semmi kiemelkedőt a többihez képest, de kevesebbet sem! Milyen kiemelkedő dolog van a másik három telóban, ami esetleg a G7-ben nem lesz meg? Semmilyen!

    Ettől függetlenül köszönheti magának az Lg, h ott tart, ahol. Nem kellett volna nagy tudás olyan telókat összedobni, amik sikeresek lettek volna. Elég lett volna csak a MA olvasóit megkérdezni. :) már kint lennének a szarból...

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz janeszgol #90 üzenetére

    Még annyit, hogy ebből volt egy kis vita a G4-nél. Ha szemben nézzük a mobilt, akkor talán látható. És ebből volt a félreértésünk. Szerinem nem csak az a fontos, hogy szemben mennyire látható, hanem kb 45 fokban körben mennyire az. Egy csúcskategóriás telefon legyen az! Sőt még egy középkategóriástól (100-200k közötti) is elvárom ezt. De ehhez nem csak a fényerőt kell bitangul feltolni, attól még eshet nagyot a láthatóság bizonyos szögből.
    Szóval nem baj, ha az LG dolgozik ezen. Nem csak neki kellene amúgy. Inkább ezen dolgozzon, ennek több értelme van, mint a három kamerának meg a franc tudja minek.

    [ Szerkesztve ]

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz janeszgol #91 üzenetére

    Persze, a G4 451 nitet tud, annál mindenképp több kell. Kell a nagy fényerő, de mint korábban írtam, a jelenlegi telefonom 777 nitet tud, ami már bőséggel elég bármilyen körülmények közt.
    A Note 8 is tud 1000 feletti nitet, de ott sem igazán értem a szükségességét. Vagy ha már mindenképp ekkora értékeket akarnak elérni, rakjanak mellé tisztességes méretű akksit.

  • mhydas99

    tag

    válasz janeszgol #29 üzenetére

    Nem volt soha LG-m, illetve egyszer meg rezisztiv kijelzovel :) de azt hagyjuk reg volt android sem volt....de a V30-at nemreg majd nem megvettem de vegul p20 pro lett. A review-k alapjan talan a legjobb videokat az lovi. Fenykepben is teljeaen jo habar nem a csucs. Viszont sztem baromi szepek a szinei, designja, alig van perem a kijelzo korul, nem uveg a hatlap ami elony sztem, plusz az akkori legerosebb Snapi van benne. Es az arat ujonnan is a csucs ala lottek vmivel. Sztem nagyon jo keszulekeket csinalnak, a baj inkabb az h a bejelenteseket a Samu-Huawei utan teszik meg, tul keson. Ha marcius elejen mutatnak be a csucsot, Samu-huawei kozt nagyobb marketinggel, siman jobb lenne a beveteluk. Egyebkent aki kicsit jobban ismeri a gyartot mar inkabb kivar es kesobb veyzi meg, durva h G6 is a megjelenestol szamitott 5 honap utan hogy lement arban...

Új hozzászólás Aktív témák