Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Canon DSLR, Sigma obi. És nem felvágásból, léteznek más igények is, mint a mobilteló kamera, bár tudom, ezt nehéz megemészteni az 1. hsz -nak.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz rii #237 üzenetére

    Van itt sok érdekes meglátás, sok mindennel egyet tudok érteni.

    Nekem a most 10 éves, Magellan MTB -m gyönyörűen felmegy a dombra, terepre, 2007 -ben vettem ~85.000 körül, még pont a válság előtt. Ma ez a felszereltség és minőség kb a duplája lenne alsó hangon és sosem éreztem azt, hogy be kéne ruháznom egy félmillás gépre. Mégis mi a francnak? Ennek sincs semmi baja, maximum a nyerget kell kicserélni, mert az már kicsit szét ment de ennyi. Városban sosem tekertek vele, tényleg csak dombra/terepre használom.

    "nem a bringa teszi a bringast"
    Így van. Ennyi.

    amúgy szamomra nem all ossze a kep, hogy milyen agyament brainstorming eredménye lehetett, hogy valaki azt mondta ... tegyunk a telefonba kamerat - ..... azt tudnam elképzelni, hogy egy sci-fi-ben latott ilyet, mert a masodik lehetoseg csak egy marketing célzatú megbeszélés, melynek egyértelműen a profitorientaltsagból fakadóan csak az lehetett a témja, hogy hogyan szerezhetnének még nagyobb részesedést a mobiltelefon piacon .... és mintha muszaj lenne, hasznaljaki az emberek ... de nem muszaj hasznalni ... az emberek kulonbozoek .... de a mobiltelefonnal eljott a "ha mar van akkor mérne"

    A kamerák rápakolása a mobilokra, gyönyörűen megágyazott a mai nárcisztikus, önző, én központú selfie társadalomnak. Ehhez még olaj a tűzre a facebook és társai. Erre volt jó ez az egész. Én nagyon rossz szemmel nézem ezt az egészet, de itt már én vagyok az aki kissebbségben van, de még 10 éve sem volt így. Még akkor is fontosabbak voltak az IRL kapcsolatok és dolgok, mint az online, virtuális térben való létezés.

    A céleszközzel is egyetértek. Sosem fogok mobilról zenét hallgatni, erre van egy külön mp3 lejátszóm, de abból is egy minőségibb darab. Ugyanígy vagyok a fényképezéssel, hogy végre elérjünk a cikk témájához, ameddig csak lehet használom a dslr gépemet amikor szükség van rá és soem fogom a telefont használni erre.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák