Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Tigerclaw #12 üzenetére

    Ha uj gepre koltozol sincs gond. A mar megvasarolt app-ok csak siman bejelentkezes utan elerhetoek, e ugyanugy letolthetoek. Neked ez egy filleredbe sem fog kerulni. Tovabba mivel az iOS5-6-nal yanez a helyzet, mivel az ines felismeri az account-odat, igy nem fogja kerni ujra, hogy fizess.

    En anno iPhone 4-en futtattam iOS6-ot, es semmi bajom sem volt vele. A felhasznaloi elmeny egyaltalan nem romlott.

    Az 5 gep pedig azert van, hogyha otthoni halozatot hasznalsz tobb geppel, ne kelljen rohangalnod a gepek kozott. Kenyelmi funkcio.
    Az iOS6 verzio tamogat minden iPad-et kiveve az elso generaciot.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #32 üzenetére

    OFF- Engedd, meg hogy valaszoljak.

    Nem tilos negativ kritikat lkotni az Apple termekekrol. En is irtam mar negativ dolgokat Apple fan letemre. Mindezt ugy, hogy jelenleg az osszes generacios iPhone-bol van egy, amiket nem hasznalok eredeti dobozaikban, van par iPod, es 2 iPad is, na meg termeszetesen Mac.
    Ennek ellenere en is irok negativ dolgokat, pl, hogy az iPhone5-om valoban karcosan vettem at, amikor kibontottam az ujonnan vasarolt telefonom.
    Az iPad mini-nek sem latom ertelmet, en tuti nem fogok venni.
    Viszont, vannak olyan fikazo kommentek, olyan felhasznalok, akik minden Apple termeknel megjelennek, es CSAK, KIZAROLAG negativ HSZ-eket tudnak irni, mindezt feszultsegkeltes celjabol. Ezeknek az embereknek, akik ` gyulolok mindent ami Apple` nagy reszuk sosem vasarolt egyetlen Apple termeket sem, valoszinuleg egy reszuk nem is engedheti meg maganak, amivel nincs is semmi gond. Ezzel viszont az a problema, hogy akkor hogyan lehet velemenyt irni ugy, hogy az adott termekrol, amirol epp negativ kommentet ir, ZERO tapasztalata van. En kizarolag Apple hireket olvasok itt, de van 5-6-7 felhasznalo akik minden Apple cikknel megjelennek es osztjak az eszt 0 tapasztalattal. Ilyen volt Remusz is, aki szerint azert sz.r a MAcBook Pro, mert gagyi muanyag. O az egyik aki gyuloli elvbol az osszes Apple termeket, es elmondasa szerint sosem venne.. Megis megjenelik, elolvassa a hirt, ami elmondasa szerint sem erdekli ot, es jon feszultseget kelteni a forumokban. Nem o az egyetlen ilyen...
    Azutan persze jon az ellentabor, aki leirja, hogy marpedig az nem igy van. Sokszor en is a tapasztalataimat leirom egy olyannak, aki 0 tapasztalattal ir ostobasagot, es a valaszok nagy resze mar flame, off, vagy szemelyeskedes. Kicsit ebbol mar szerintem sok itt a forumon. A moderatorok munkajat pedig nem is jellemeznem. Gondolom ezert fizetest sem kapnak, mert 0 munkaert 0 fizetes jar..

    A pozitiv kritikakrol pedig annyit, hogy egy bizonyos termek hasznalata utan kialakult magas foku elegedettseg kozelebb all a valosaghoz, mint a fentebb irt, zero tapasztalattal irodott negativ kritika, ami feszultseg keltes celjabol jott letre. En evek (meg iPhone elott kezdtem amikor Mo-n meg nem is nagyon tudtak mi az az Apple) ota hasznalok Apple termekeket, es nagyon meg vagyok elegedve a termekeikkel. Emiatt nem gondolkodom azon, hogy androidos csodamasinakat, vagy Windows gepeket vasaroljak..

    ON- En nem tapasztaltam semmi fennt emlitett dolgot es a frissites ota sem erzem jobbnak a rendszert.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #39 üzenetére

    Multkor elneztem egy androidos hirhez, es kivancsisag keppen a forumba. En egyetlen szot sem irtam, de nem is lattam Android fikazo, Apple imado kommentet...
    Tehat nem jarnak at Androidot fikazni, legalabbis en meg nem lattam... Flame-ek pedig Apple hirnel akkor keletkeznek, amikor megjelenik nehany felhasznalo akik elvbol gyulolnek mindent ami Apple. Ez nem csak itt van, hanem mas Apple oldalon is... Teny, hogy divat ma az Apple-t fikazni...

    Az pedig, hogy az Apple felhasznalok mennyire szeretik a sajat termekeiket, ugyanolyan, mint az Android faonok, akik szinten szeretik az androidos csodamasinajukat. A kulonbseg annyi, hogy az Apple hirhez mindig van aki lesz_rozza azokat, noha elotte kulturalt HSZ-ek lettek irva, valakik mindig jonnek (Einstvan, Remusz, Misaly stb.) es leirnak mindenfele butasagot. Erdemes ellatogatni es olvasni a karorvendo, gunyolodo, szemelyeskedo kommentjeiket. (Vannak akik leb.zuznak, sznob-nak hivnak, csak azert mert megveszek bizonyos termekeket)

    Nemtudom hogy lehet valaki csoro, aki meg tudja venni Mo-n a felmillios MBP-t, akar meg reszletre is... Inkabb az iPhone-nal vannak olyanok, mert a fizetesekhez kepest dragak. Viszont ezek nem jarnak mobilarena-ra olvasni es flame-elni szerintem...

    A flamewar pedig kivetel nelkul ugy kezdodik, hogy valamelyik okoska ellatogat a forumba, es elkezdi szidni a termekeket, vagyna felhasznalokat.. Altalaban nem kezdik el sertegetni sajat magukat az emberek...

Új hozzászólás Aktív témák