Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • irgum

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #32 üzenetére

    Én például hansúlyosan említettem az i5 topicban, hogy a fotokon a lila effekt könnyen előhozható. Ha valaki minden apple hírnél negatívan ír, az egyértelműen utálja az apple-t. A "gyűrűvel megkarcoltam" dolog lehet hogy igaz, én nem mondtam hogy hazudik. De engedd meg, hogy kételkedjek benne!

  • Touch-ko

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #32 üzenetére

    OFF- Engedd, meg hogy valaszoljak.

    Nem tilos negativ kritikat lkotni az Apple termekekrol. En is irtam mar negativ dolgokat Apple fan letemre. Mindezt ugy, hogy jelenleg az osszes generacios iPhone-bol van egy, amiket nem hasznalok eredeti dobozaikban, van par iPod, es 2 iPad is, na meg termeszetesen Mac.
    Ennek ellenere en is irok negativ dolgokat, pl, hogy az iPhone5-om valoban karcosan vettem at, amikor kibontottam az ujonnan vasarolt telefonom.
    Az iPad mini-nek sem latom ertelmet, en tuti nem fogok venni.
    Viszont, vannak olyan fikazo kommentek, olyan felhasznalok, akik minden Apple termeknel megjelennek, es CSAK, KIZAROLAG negativ HSZ-eket tudnak irni, mindezt feszultsegkeltes celjabol. Ezeknek az embereknek, akik ` gyulolok mindent ami Apple` nagy reszuk sosem vasarolt egyetlen Apple termeket sem, valoszinuleg egy reszuk nem is engedheti meg maganak, amivel nincs is semmi gond. Ezzel viszont az a problema, hogy akkor hogyan lehet velemenyt irni ugy, hogy az adott termekrol, amirol epp negativ kommentet ir, ZERO tapasztalata van. En kizarolag Apple hireket olvasok itt, de van 5-6-7 felhasznalo akik minden Apple cikknel megjelennek es osztjak az eszt 0 tapasztalattal. Ilyen volt Remusz is, aki szerint azert sz.r a MAcBook Pro, mert gagyi muanyag. O az egyik aki gyuloli elvbol az osszes Apple termeket, es elmondasa szerint sosem venne.. Megis megjenelik, elolvassa a hirt, ami elmondasa szerint sem erdekli ot, es jon feszultseget kelteni a forumokban. Nem o az egyetlen ilyen...
    Azutan persze jon az ellentabor, aki leirja, hogy marpedig az nem igy van. Sokszor en is a tapasztalataimat leirom egy olyannak, aki 0 tapasztalattal ir ostobasagot, es a valaszok nagy resze mar flame, off, vagy szemelyeskedes. Kicsit ebbol mar szerintem sok itt a forumon. A moderatorok munkajat pedig nem is jellemeznem. Gondolom ezert fizetest sem kapnak, mert 0 munkaert 0 fizetes jar..

    A pozitiv kritikakrol pedig annyit, hogy egy bizonyos termek hasznalata utan kialakult magas foku elegedettseg kozelebb all a valosaghoz, mint a fentebb irt, zero tapasztalattal irodott negativ kritika, ami feszultseg keltes celjabol jott letre. En evek (meg iPhone elott kezdtem amikor Mo-n meg nem is nagyon tudtak mi az az Apple) ota hasznalok Apple termekeket, es nagyon meg vagyok elegedve a termekeikkel. Emiatt nem gondolkodom azon, hogy androidos csodamasinakat, vagy Windows gepeket vasaroljak..

    ON- En nem tapasztaltam semmi fennt emlitett dolgot es a frissites ota sem erzem jobbnak a rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák