Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Somatom #11 üzenetére

    Az elfogultság nem hátrány, ha megindokolják mit miért kedvel.

    NTFS a Microsoft fájlrendszere, még jó más cuccon nem lehet használni csak úgy. Az Android se kezeli natívan, akkor ezt miért kéred számon az iOS-en? Windows-on se tudsz alapból APFS meghajtót használni.

    Nem olyan okos mint a Tasker, de az iPhone-ra is van Shortcuts.

    DEX-nél azt nem vágom, amit a Windows Phone Continuumnál se (mert ugye nem a DEX volt az első), szóval hogy leül filmet nézni a család, megy a Samsungról a Netflix a tévén és bejön egy hívás, amit fel kell venned, annyi a mozizásnak. Munkában se vált ki egy laptopot. Inkább csak egy pótfunkció pl. utazáskor, irodában diákat mutatni, nem vált ki önmagában más eszközt.

    #15
    Ez másik irányba is igaz, ha én kezdenék el Android készüléket használni hetekig fognám a fejem mit tartok rosszabbnak. Megoldás: engem nem érdekel az Android világ, maradok iPhone-nál és együtt élek XYZ dologgal, ami XYZ lehet Androidon jobb, csak közben ABCDHFG több más dolog pedig rosszabb lenne számomra.

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Somatom #30 üzenetére

    Szerencsére elég kevesen lehetnek, akik felhő korában NTFS meghajtót akarnak iPhone-hoz, iPadhez csatlakoztatni és írni rá. (iPadOS olvasni legalább már tudja) Akik mégis ablakos és almás rendszerek közt mászkálnak, azok exFAT meghajtókat használnak.

    Ha DEX mozizás közben telefonálni is lehet, hogy nem szakad meg a film, akkor az már fejlődés. Hányan lehetnek akik csak Samsung telefon mindenre? Inkább niche funkció ez szerintem még mindig.

    Fordítva váltás esetén is lenne olyan iPhone dolog, ami nincs, nem olyan Androidon, ez természetes.

Új hozzászólás Aktív témák