Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz vicze #14 üzenetére

    +1

    ---- ----

    Már évek óta nyomják a gyászbeszédet. :DDD A legviccesebb amikor "tartós tejet már ne vegyél" elvhez hasonlóan már 2016-tól (HTC 10) azt mondják, hogy nem szabad megvenni a készülékeiket, mert megszűnik a cég és nem lesz támogatás meg alkatrész stb. :))

    Amíg a Wang család ott van a cég mögött addig nincs miről beszélni, max csámcsogni lehet a semmin meg felcsapni önjelölt temetkezési vállalkozónak. :D
    Ha nagyon égne a ház akkor majd a Google égisze alól megoldják...

    Öhm, amúgy ha hasonló "kínai" vásárolná fel az kb az ASUS, Acer stb lehetne, és ha őket "lekínaizzák" hasonló a reakció mint amikor lerománoznak egy határon túli magyart. ;)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • judas13

    addikt

    válasz vicze #26 üzenetére

    VR is nagy elánnal indult majd a hájp nyomott egy satu féket, az eladások meg jelentéktelenek, persze még bármi lehet a vége még profitálhat is belőle majd a HTC érdemben is de jelenleg a pár százezres eladások - amit a "nagy" VR-os cégek produkálnak még nagyon karcsú. És ez nem fogja kihúzni a trágyájából a HTC-t sem.
    De szerintem is ez lesz a jövő világviszonylatban is majd valamikor.

    Ha már "jóval kevesebb termékkel fognak megjelenni és a support se feltétlen olyan lesz, mint régen" az igenis az én bajom is. Gördülékeny supportot akarok, hozzá sok készülék megjelentetésével.
    Szerintem ez így sehogysem jó. Valamin nagyon változtatniuk kellene.

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Új hozzászólás Aktív témák