Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bunken

    tag

    válasz Milka 78 #3916 üzenetére

    Nekem ez a hsz-ed valahogy kimaradt.

    De igazából nem tudom a probléma okát megmondani neked. Nekem pl nincs ilyen gondom, az összes AI-s új Volvo rendes, gondolok itt arra, hogy van színe, tükröződik meg stb. Szóval nem ilyen rikító piros.

    De szerintem a Mega Store-nak nincs köze az AI-khoz. Az én elgondolásom szerint az AI-k fülkéjét és alvázát a játék vezérli és az gondolom úgy lett megírva, hogy a játékban alapból fellelhető fülkéket és alvázakat használja.

    Szerintem ez akkor következhet be ha használsz egy olyan mod-ot ami variálja a fülkéket és alvázakat. Ugyanis ha megfigyelte már valaki (nekem feltűnt) a játék minden kamionnál egy kombinációt használ. Egy bizonyos fülke egy bizonyos alvázzal és az összes AI kamion ugyan azt használja, csak színüket váltogatja. Értem ezt úgy, hogy mondjuk DAF-ból a játék a legnagyobb fülkét és a két tengelyes alvázat használja akkor az összes AI DAF ilyen, és ugyanúgy érvényes az összes többi márkára.

    Én nem tudom megoldani ezt a problémát mert nem értek a szerkesztéshez, script-elés és a többi ide tartozó dologhoz amit már Stewen kolléga itt emlegetett egy párszor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák