Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz pcnet #22008 üzenetére

    1.)

    Ezek a DLC-k közül egy, vagy több megléte szükséges.:

    Vive la France!
    Scandinavia
    Italia
    Beyond the Baltic Sea

    Gondolom az alap térképen nincsenek ilyen fuvarok generálva, ezért kell. ( Bár én nem próbáltam, Olasz területen csináltam meg mind a 10 fuvart. Sassariból elindulva átlag ~250km-es fuvarokat kaptam, így mentem szépen sorba.

    Nincs megadva, hogy pontosan honnan hová kell vinni, a lényeg, hogy Goodyear pót legyen. A WoT fuvarok között megtalálod.

    Lehet egy adott fuvart többször is vinni, illetve nincs min km meghatározva.

    2.)

    Nem tudom, hogy frissítették-e már a multit, vagy sem. Ha ég nincs frissítve az újabb verzióra, akkor ott nem tudod vinni, csak single-ben. Ha frissítve van, akkor viheted ott is, teljesen mindegy, hogy épp melyik szerveren vagy, illetve lehet felváltva is, viszel párat single, többit multiba, vagy épp fordítva.

    3.)

    Igen, a WoT főoldalán lehet csekkolni a közösség által teljesített fuvarok számát ( folyamatosan frissül )

    A saját fuvarjaidat pedig a WoT profilodban tudod ellenőrizni. Az eddig elvitt fuvarokat pedig a WoT oldalon lévő LogBook-ban.

    Ingame a képernyő felső részében is számolja a már teljesített fuvarokat.

    4.)

    A 2-es pontban már megválaszoltam. Csak WoT fuvarnál találsz ilyen pótot, amit vinni kell, illetve lehet mind2 módban vinni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák