Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz UnA #118 üzenetére

    így van, pontosan, vagy "hat" vagy nem, ha meg nem és az ember nem ellenőrizeti nagy karrier volt
    meg ugye én mindig azt láttam mennyi idő egy vakcina kifejlesztése meg tesztelése, most meg ez az idő nagyon lerövidült, és ki mondja meg 100%-ra hogy 5 év után pl nem fog galibát okozni?
    na ilyenekért hezitálok, nem az "antennáktól" félek ( :
    az csak egy érdekes adalék nálunk, hogy "elfelejtik" közölni milyen számban van nagyon komoly baj

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • buherton

    őstag

    válasz UnA #118 üzenetére

    Úgy kezelik ezt a COVID oltást, mint valami nem is tudom mi lenne. Ez egy oltás a többi mellett. Se több, se kevesebb. Jó, azért annyival több, hogy itt jogi vonzatai is vannak, hogy valaki oltott - pontosabban jogi szempontból védettnek van nyilvánítva - vagy sem. Mondjuk a kötelezőnek is vannak jogi vonzatai, de ez egy más kérdés.

    És akkor mi van, ha egy random embernél a fertőzéssel szemben nincs védettsége az oltás után?

    Mi lenne? Semmi! Ha azért nem verik a tamtamot, mert a rubeola, varicella, difteria, stb. ellen nem 100%-os a védelem, akkor miért pont a COVID oltásra verik a nyálukat?

    A Pfizer vakcinája megkapta a teljes körő engedélyt, amivel beállt a többi oltás közé. Már semmilyen különlegessége nincs a többi oltással szemben.

    A politikának ehhez semmi köze.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Gargouille

    őstag

    válasz UnA #118 üzenetére

    "Persze lehet benne hinni, vagy akár tagadni, de itthon elég nehéz a helyzeted, mert nem adnak ki valós információkat a fertőzés helyzetéről: kor, nem, oltás, betegség súlyossága, stb.
    Csak véletlenszerűen választottam egy országot, nézd meg ezt: [link]"

    Mivel ugyanaz a vírus fertőz itt is és ugyanazokkal az oltásokkal oltanak mint a többi országban, így más országok adataiból is pontosan ugyanúgy le tudod vonni a helyes következtetéseket az oltással kapcsolatban. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák