Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz Vistaboy #27 üzenetére

    Egyreszt jelszot soha, senkinek nem adunk ki, de ezt mar irtak is.

    Masreszt: "Hálát adok az égnek, hogy hitelkártya adatok nincsenek a Steam fiókhoz kötve, mert akkor mehettem volna az utcára)." - a legtobb banknal van egy kiegeszito netes kartya/szamla, amit csekely eves dijert fenn lehet tartani, es azzal lehet vasarolni. Ha fel is torik, akkor csak az azon eppen rajta levo penzt tudjak lenyulni, ha egyaltalan. Masreszt mivel az atutalas erre a kartyara azonnal megtortenik, nincs szukseg penzt tartani rajta. En akkor se regisztralnam a valos kartyamat sehol, ha pisztolyt nyomnanak a fejemhez.

    Mindenesetre jo lecke volt, orulok, hogy happy end lett a vege.

  • hommeros

    őstag

    válasz Vistaboy #24 üzenetére

    Szerintem pedig ha közszereplést vállalsz, enged már meg, hogy véleményt alkossanak arról, amit írsz.

    Vasinger! jaja engem nem zavar. Laza vagyok. Én a bicikli tolvajnak is megköszöntem az ajtón, hogy lenyúlta a brengát!

    rt06 easy troll. de kár a nickedért.

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Vistaboy #27 üzenetére

    Aha, így már értem. Akkor azoknak is van remény, akik csak steamen vettek játékot. :)

    hommeros:

    Ez a beszéd! Jól csinálod, csak így tovább! Veled vagyunk mind.

    [ Szerkesztve ]

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Vistaboy #27 üzenetére

    If a game was purchased through Steam with a credit card, please provide the following:

    - Card Type (Visa, MasterCard, Discover, American Express)
    - Full Name on the Card
    - Credit Card Number
    - Expiration Date
    - Three-digit Verification Number on the Back of the Card

    ;]

    Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni.

    Szerintem egyébként tök jó, hogy megosztottad, pedig biztos számítottál rá, hogy lesznek majd akik beszólnak. De így legalább látszik, hogy egy gyengébb pillanatban tényleg szinte bárkivel előfordulhat az ilyen. Örülök, hogy aztán rendeződött az ügyed.

  • Shad0w

    senior tag

    válasz Vistaboy #24 üzenetére

    Akkor a "Password E-mail" mezőbe mit írtál?

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Vistaboy #24 üzenetére

    :R Jól tetted,és örülök,hogy megoldódott a dolog!
    Egy igazi tanulság van,amit mindig hangoztat mindenki:

    A Steam sosem kér senkitől adatokat és nem keresi meg az embereket személyesen,ajándékot meg végképp nem fog adni ilyen formában.

    Mondjuk például ilyenkor,ünnepek táján sokan találkoznak kapott játékkal,akciós vásárlással először a Steam rendszerével,nagyon is időszerű ez az írás :C
    Régen volt ez sport,sokhazánkfia is próbálkozott,anyanyelvünkön,vagy angolul,akkor még a Counter Strike,CS:Source volt a kiszemelt áldozat,sokan megvették,csaltak,bannolták őket,és így próbálták pótolni a dolgot...Igaz akkor az nem is ment még ilyen "komoly" módon,csak simán Adminnak adták ki magukat.
    Egyébként mégegy fontos dolog:Ha az ember iyennel vagy eamilos módszerrel találkozik,igyekezzen minél hamarabb megosztani a dolgot a többiekkel a Steam itteni fórumán okulásképpen,mert biztos,hogy szaporodni fog a dolog,bejött a trade,a kereskedés,már lehetőség van a játékokat egy tárolóba vásárolni és nem felhasználóhoz kötni azonnal,hanem elajándékozni,avagy elcserélni.
    Emiatt várhatóan megnő majd a próbálkozások száma is.És KIFEJEZETTEN FONTOS,hogy az ember,főlegha vesz giftet,vagy a tárolóba játékot,ŐRIZZE MEG az erről érkező igazoló emailt legalább a játék felhasználásáig,mert ez is segít,ha csapdába esne,plusz igazolni tudja,hogy legalább ezek a játékok megvásárlásra kerültek,és nem ő küldte el másnak..mert könnyen lehet,hogy az accot visszaadják,ha van róla igazolása,de ez már nem kerül vissza adott esetben.
    És érdemes legalább egy olyan játékot regisztrálni a Steamen,ha csak vásárolt játékok vannak rajta,ami megvan dobozosan,fényképezhetően a kóddal,akkor is,ha nem akar azzal játszani,ha nem akarja eladni,igazolásképp mindenképp jól jöhet!
    A másik:lehetőleg kerülni kell a bankkártyaadatok tárolását a Steamban,mert ez ilyen esetben,mégha idővel meg is oldja a Steam a dolgot,és visszamegy a leemelt pénz,elég hercehurca lehet,és mivel nem kell engedélyeztetés vagy jelszó,a megszerzett accon a tolvaj szabadon garázdálkodhat,és komoly pénzt elkölthet!És a kártyaadatok nem tárolása segít a "hirtelen felindulásból" történő,később meggondolós játékvásárláson is!Erre egyébként jó tipp:Vegyen az ember giftet,ha hirtelen felindulásból vesz,és NE rakja fel azonnal!Ez segít,ha 1-2 nap múlva meggondolná magát,mert ha mégis más játék kell,akkor el lehet azt cserélni,megfelelő helyen adni is.Sokan csábulnak el ilyenkor egy szép képnek,olcsó árnak,saját tapasztalat,hogy sok ilyen "akciós" játék aztán a gépre sem kerül fel...Nekem is van ilyen még tavalyról is,amit azóta sem tettem fel...
    No ennyi a rizsa,bocsi,akinek nem új,vagy untatja,de kábé ez a lényeg,amit gondolok erről.
    Szóval SEM EMAILBAN,SEM MÁSHOGY SOSEM KÉRI A STEAM AZ ACCOUNT ADATOKAT,ez a lényeg.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák