Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz gabber01 #6 üzenetére

    Azon átsiklottál, hogy pl. a kiszámítható történetet is odaírtam, leírtam azt is, hogy tipikus SW kliséket alkalmaztak. Szerintem a Jedi Outcast túl van lihegve, a KOTOR1-2 meg teljesen más stílus, azok RPG-k voltak ez meg egy akció-kaland játék. A játékidő hosszára hoztam példát is, de nem gond. Ok, neked nem jött be ennyi. Az ebben az írásban leírt pontatlanságok, ferdítések biztos jók...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • myckey

    veterán

    válasz gabber01 #6 üzenetére

    Nem marad el az elvárásoktól, ha a népes közösséget nézzük.
    Mindenkinek nem lehet megfelelni, ez más dolog. Olyan nincs ami mindenkinek jó.

    Nem fest reális képet ez. nem. Amiket írtam, azért. Azokba nem kell belekötni. Nem game probléma.
    Azok max felhasználói problémák és nem realitás. Ferdítés.
    Amivel lehet kötekedni.

    A játék nem véletlen van olyan helyen, amilyenen.

    Egyébként, amit most leközöltél, az is elfogult.....nagyon is.
    Egyéni.
    Részemről is van ez így.
    Csak vannak dolgok, ami úgy vannak, nem "egyéni" alapon fekszenek.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • d@vee

    őstag

    válasz gabber01 #6 üzenetére

    Már akinél elmaradtak az elvárásoktól. Ugye kinek mi. Nekem az első gameplay videó után annyira nem jött be a játék. Kellemesen csalódtam viszont, amikor kipróbáltam.
    Történet szódával elmegy, körítés csak. Az meg, hogy elmarad a Force Unleashedtől, bizonyos tekintetben igaz. Annak egyértelműen jobb a játékmenete, mármint sokkal szórakoztatóbb, ki tudod élni az erőhasználatra vágyó énedet, nem vagy visszafogva pusztítás terén.
    Ez a rész sokkal földhözragadtabb, persze csak SW-n belül. De amúgyis egy padawant alakítunk, aki gyerekkorában már abbahagyta a kiképzését, azért olyan esetlen az erővel is.

    "messze elmarad egy JK2: Jedi Outcast vagy Kotor 1/2-től"
    Sokaknak igen. Ugyanúgy játszottam én is ezekkel, de nekem nem voltak akkora durranások. Egyszerűen untam. Persze hozzátenném, hogy jóval a megjelenésük után, gyerekkoromban nem volt saját gépem.

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák