Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • srph25

    tag

    A félreértések elkerülése végett csak megbizonyosodtam a jegygyűrű létéről, szinte tudtam, hogy ott fog az ujján virítani.......

  • srph25

    tag

    válasz Loretto #4 üzenetére

    A megbámulással való problémám már megfogalmaztam, bele sem merek gondolni, hogy abból a (*és most nem akarok egy random bazinagy számot mondani*) temérdek csajből/nőből, akik szemrevételeztek az utóbbi években, hány volt éppen közülük párkapcsolatban. Ha nem boldogok, minek vannak együtt... Jobb, mint egyedül lenni, mi? Csak a pasija meg ne tudja...
    Ha ehhez hozzáveszem, h saját bevallásom szerint OK kategóriás külsővel rendelkezem, a DiCaprio-kkat mennyien nézik már meg... :O

    Ha pedig attól eltekintünk, hogy esetleg párkapcsolata van a leselkedő hölgynek... Azaz tegyük fel, hogy szingli (mert azért a többség gondolom mégiscsak ilyen). Miért nem jön oda beszélgetni? Arra már nem tart elég jónak? Csak mert a belső értékeimet sokkalta nagyobbra tartom, mint a külsőket (őszintén szólva nem is tudom van-e egyáltalán külső értékem? :DDD ).
    Sajnos az emberiség tényleg abba az irányba tendál, amit az Idiocracy - Hülyék Paradicsoma című film felvázol. A többség csak keresi a jó szexet, minden más tevékenység degradálódik. Nem tudom ez miért és mire jó.
    Nem teljesen ide illő példa, de hasonlóan aggaszt az emberek mai szabadidős tevékenysége. "Na mit csináljunk?" - teszik fel oly gyakran a kérdést. Válasz & ötlet hiányában, "Hát akkor menjünk a plázába" (v rosszabb esetben érkezik a válasz is: "Szexeljünk" ;] ). Máshova már nem is lehet eljárni, múzeumok, sétálóövezetek, szabadtéri rendezvények... Komolyan mondom, annyi remek időtöltés akad.

    (Erről már egy ideje tervezek külön bejegyzést írni, de előbb össze kell szednem a gondolataimat. Szeretném felébreszteni az embereket ebből a rémálomból, s hamarosan konkrét lépéseket is tenni fogok - de csak szépen, meggondoltan. Értelemszerűen erről is be fogok számolni.)

    Elképzelhető, hogy bennem van a hiba amúgy... Nekem ez a véleményem. Mi emberek vagyunk, nem állatok... Szerintem az egyik fő dolog, ami megkülönböztet minket az állatoktól éppen az, hogy megálljt tudunk parancsolni a vágyainknak.
    Olvastam, hogy az ember alapvetően poligám faj, de egyre inkább tendál a monogámia felé. Ez lehet, hogy a 20. század előtt így volt, de most egyre inkább visszafele fejlődünk... :(

    A vidi pedig tetszik, ezt még nem is láttam, hehe :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák