Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Nagyjából megírtad sokunk történetét, én azért eléggé arcon pörögtem, mikor egy duplikált reges csaló szerencsétlenség bevágta a negatívot és nekem kellett szanaszét rohanni egy rakat topikot, hogy amúgy srácok, vegyétek már észre magatokat, mert ez ultragáz :P

    Nagyon akkor nem fejlődünk, nálam ha nem vágták volna ki az embert a nyilvánvaló duplareg miatt, akkor úgy nézett volna ki, hogy hiába vernek át egy féltégával és adsz nyilván ezért negatívot, a másik oldal is bátran értékelhet téged bármilyen hülyeségre hivatkozva, mert neki "jogai vannak". Ismerős, ugye. Jog van, kötelezettség nincs.

    Új gépházban ott volt a megrágott rágó! :DDD meg az előlap telikarcos, az egyik USB belseje teljesen kitörve, meg az alaplapi csavarok fele a helyére berakva, ami ugye gyárilag zacsiban pihen, aztán ott is ment az alku, hogy ha én nem értékelek, akkor majd ő sem találja ki, hogy volt rajtam sapka, tehát átvertem vagy nem voltam rajtam és emiatt vertem át valami general buta szöveggel burkolva.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák