Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    Engedjetek meg pár szót:
    1. kipróbáltam itthon a Z1C-t hanghívások szempontjából: konklúzió 6-ból 1 szer nekem is kicsit sercegős volt a hang. Ezt okozhatja az átjátszó adó amire kapcsolódsz és a vonal minősége is. De nem a készüléké! Mellette a Note3 és az Ace3 is ezt produkálta most nekem. Akkor biztos azok is mind rosszak?! Nem hiszem!
    2. Dőreség lenne egy műanyag hátlapos telefont egy fém hátlapossal összehasonlítani! Szerintem!
    3. Minden, de minden telefon előlapja karcolódik! Szerintem mindegy, hogy az első karcok 1-2 hetesen vagy pár hónaposan lesznek rajta! Ha nem raksz rá külön védelmet akkor mindenképpen lesznek! (Ha van 125-140eFt-od egy telefonra, akkor nincs rá +3-5e Ft-od egy jó fóliára? Vicces!)
    4. A sokak által istenített szifon szintén prémium fémkeretes házban, gyengébb hardverrel és nem vízállóan kerül majd 2* ennyibe.
    5. Szerintem azt dőreség elvárni egy telefontól, hogy egy felső-közép kategóriás árért és szuper-felső kategóriás telefont kapunk, aminek semmi gyengébb tulajdonsága nincsen. De ha valaki tud ilyet, azt meghallgatom szívesen!
    6. Kipróbáltam kihangosítva: így is jó a hangja!

    [ Szerkesztve ]

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák